Caddebostan Yoga

Caddebostan Yoga

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Ders Ücreti

Evet
Hayır

Aylık Ders Ücreti

Evet
Hayır

Ders Paketi

8 Ders
10 Ders
20 Ders
Dönemsel Sınırsız Ders

Hafta İçi Ders Günleri

Evet
Hayır

Hafta Sonu Ders Günleri

Evet
Hayır

Nefes Egzersizleri

Evet
Hayır

Hamile Masajı

Evet
Hayır

Hamile Pilatesi

Evet
Hayır

Hamile Yogası

Evet
Hayır

Özel Ders

Evet
Hayır

Grup Dersi

Evet
Hayır

Spor Akademisi Mezunu Eğitmen

Evet
Hayır

Sertifikalı Uzman

Evet
Hayır

Fizyoterapist Eşliği

Evet
Hayır

Deneme Dersi var mı?

Evet
Hayır

En erken hamileliğin kaçıncı haftasında başlayabilir?

12. Hafta
16. Hafta

Ders süresi ne kadar?

45 Dakika
50 Dakika
1 Saat

Özel ders hizmeti veriliyor mu?

Evet
Hayır

Evde özel ders hizmeti veriliyor mu?

Evet
Hayır

Ders paketini dondurabiliyor mu?

Evet
Hayır

Hakkında

Caddebostan Yoga, Bağdat Caddesi'nde bulunan yoga merkezi ile 5. yılına yaklaşırken, tamamı yurtdışı eğitimi almış, tecrübeli ve güçlü kadrosu ile her yaşa ve her seviyeye uygun, özel ve grup yoga dersleri, hamile yogası, pilates mat, çocuk yogası, kişisel gelişim ve terapi hizmetleri veriyor.

Ferah stüdyo ortamı, teknolojik ekipmanları ile yoga bilincini geliştirerek, yoga disiplinin faydalarını aktarmak amacıyla sizleri de stüdyolarına davet eden Caddebostan Yoga, düzenli ders programları, workshopları ve inziva kampları ile sağlıklı yaşam tarzının kapılarını sizlere açıyor.

Cadde Bostan Yoga, hamile yogası ile, anne adaylarına 5 altın anahtar vererek, hamilelik dönemini sağlık ve huzur içinde geçirmelerini sağlar.

Stüdyoda deneyimli eğitmenler eşliğinde yapacağınız hamile yogası ile sizlere verilecek bu 5 altın anahtar; 1- Yoga duruşları hamileliğin daha huzurlu geçmesi ve doğumun daha rahat olabilmesi için annenin bedenini bu yeni duruma hazırlar, bebeğe giden kan akışını artırarak onun daha iyi beslenmesini sağlar. 2- Nefes egzersizleri hem annenin hem bebeğin daha iyi oksijen alarak yaşam enerjisi ile dolmalarını sağlar. 3- Mudralar ve Bandaların ise üreme organları ve vücuttaki salgı bezleri üzerinde güçlü etkileri vardır. 4- Meditasyon hamilelik sırasında yaşanan endişe ve korkuları gidermek için çok etkili bir yoldur. 5- Derin Gevşeme egzersizleri, hamilelik dönemi ve doğum için fiziksel ve ruhsal gevşeme sağlayan en etkili yoldur.

Huzurlu bir hamilelik ve kolay bir doğum tecrübe etmeniz için Cadde Bostan Yoga ekibi sizleri de aralarında görmekten mutluluk duyar.

İletişim

Caddebostan Mahallesi Gökçe Sok. Toksoy Apt. No: 10 Kat: 5 Daire: 10 34728 Caddebostan Kadıköy İstanbul