Annezen

Annezen

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Hizmet Tipi

Doula (doğum destekçisi)
Doğuma Hazırlık Merkezi

Çalışma günleri

Hafta içi
Cumartesi
Pazar

Eğitimler

Doğuma hazırlık eğitimi
Nefes egzersizleri eğitimi
Emzirme ve bebek bakımı eğitimi
Bebek masajı eğitimi
İlkyardım eğitimi

Hizmetler

Hamile ve doğum terapisi
Bireysel terapi
Aile terapisi
Doula (doğum destekçisi) hizmeti
Özel ebe hizmeti
Emzirme ve bebek bakımı desteği
Evde hemşire desteği
Lohusa desteği
Hamile yogası
Hamile masajı
Hamilelikte beslenme desteği

Eğitmen

Psikolog
Sertifikalı uzman
Doğum terapisti
Doula
Ebe
Hemşire

Hakkında

Annezen; hamilelik, doğum ve ebeveynlik üzerine doğal yaklaşımları desteklemek ve geliştirmek üzere kurulmuş bir merkez. Doula ve doğuma hazırlık eğitimcisi Ayça Yılmaz tarafından kurulan bu merkez, anne-baba adaylarını; bebekleri, ebeveynleri ve toplumun her bireyini ihtiyaç duyduğu ölçüde desteklemeyi hedefliyor.

Doula Ayça Yılmaz, ODTÜ İstatistik Bölümü'nden mezun olarak İstanbul'a yerleşen 1975 doğumlu bir yogi, doula ve doğum eğitmeni. Yogayla başlayan mesleki yönelimi, yıllar içinde aldığı eğitimlerle pekişerek kendisini bugün kadınlara en kutsal anlarında destek olmaya kadar vardı. Ayça Yılmaz'ın aynı zamanda Yoga Eğitmenliği sertifikası ile Vinyasa, Sudaka ve Yin Yoga, kadın yogası, prenatal ve postnatal yoga deneyimleri bulunuyor. 2014 yılında Doğuma Hazırlık Eğitimcisi ve Doula Eğitimini tamamlayan Ayça Yılmaz, hamile yogası eğitimini Amerika’da Mia Borgatta ve Dr. Eden Fromberg ile tamamladı.

Annezen Kalamış'ta, kendi alanlarında uzman ve tecrübeli eğitmenlerden yoga dersleri, doğuma hazırlık eğitimleri, doula ve doğum desteği, emzirme danışmanlığı, masaj, aromaterapi, doğal ürünler, osteopati, bowen terapi, kranyosakral terapi, homeopati destekleri alabilir; çocuklara ve ebeveynlere yönelik destek faaliyetlerine katılım sağlayabilirsiniz.

İletişim

Kordon Yolu Sokak Kordon Apt. 8/1 Kalamış Kadıköy İstanbul