Şeker Atölyem

Şeker Atölyem

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Ne kadar önce iletişime geçmeliyim?

1 haftadan az
1-2 hafta
2-4 hafta
4-8 hafta
8+ hafta

Paket Türü

Yılbaşı
Doğum Günü
Doğum Odası
Baby Shower
Diş Buğdayı
Bebek Mevlüdü
Sünnet

Özellik

Masa/ Sandalye Temini
Barkovizyon Temini
Davetiye
Butik Pasta
Kişiye Özel Süsleme
Konsept Süsleme
Hediyelik Eşya Temini
Kostüm Temini

Paketlerde ihtiyaca göre değişiklik yapılabiliyor mu?

Evet
Hayır

Şehir dışına gönderim var mı?

Evet
Hayır

Hakkında

Klasik bebek şekeri ve hediyelik eşyalarına alternatif olarak, daha yaratıcı ve şık seçenekler arıyorsanız Şeker Atölyem bu konudaki beklentilerinizi karşılamak üzere geniş ürün yelpazesi ile İstanbul Ümraniye’de sizleri bekliyor. İstediğiniz şekerleme, bonbon, akide şekeri, çikolata ürünlerinden oluşacak bebek şekerlerinizi ve kaliteli bebek hediyeliklerinizi kısa sürede teslim alabilirsiniz.

Aileye yeni katılan bebeğinizin heyacanını sizlerle paylaşmaya, sevgiyle hazırladığı ürünlerle ortak olan Şeker Atölyem, sizin için en özel ve uygun fiyatlı bebek şekerlerini hazırlayarak, birbirinden sevimli, bolca bebek şekeri çeşidi sunuyor. Farklı süsleme ve aksesuarlarla hediyeliklerinizi özel gününüze yakışacak şekilde bebek şekeri haline getiren Şeker Atölyem, şirin bebek figürleri ile hazırlanan çerçeveler, kavanozlu, yastıklı veya şişeli modeller, leylek, melek, patik, sallanan at, ayıcık, at, biberon, yelkenli, bebek ayağı figürlü bebek şekerlerinizi en kaliteli şekerlerden hazırlıyor. Mevlutlerinize gelen konuklarınıza, o günün hatırası olarak sunacağınız mevlut şekerlerinizi de farklı tasarımlarla burada bulabilirsiniz.

Bebek şekeri modellerini isteğiniz doğrultusunda kişiselleştirilmiş olarak sipariş edebilirsiniz. Bütçenize ve zevkinize uygun bebek şekerlerini inceleyerek, bu güzel ürünler arasından hayalinize en uygun seçimi yapmak için Şeker Atölyem’i ziyaret etmelisiniz.

İletişim

Atakent Mahallesi Özgür Sokak No:29/1 Ümraniye İstanbul