Mira Bonbon

Mira Bonbon

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Ne kadar önce iletişime geçmeliyim?

1 haftadan az
1-2 hafta
2-4 hafta
4-8 hafta
8+ hafta

Paket Türü

Yılbaşı
Doğum Günü
Doğum Odası
Baby Shower
Diş Buğdayı
Bebek Mevlüdü
Sünnet

Özellik

Masa/ Sandalye Temini
Barkovizyon Temini
Davetiye
Butik Pasta
Kişiye Özel Süsleme
Konsept Süsleme
Hediyelik Eşya Temini
Kostüm Temini

Paketlerde ihtiyaca göre değişiklik yapılabiliyor mu?

Evet
Hayır

Şehir dışına gönderim var mı?

Evet
Hayır

Hakkında

Mira Bonbon 2007'den bu yana İstanbul'da hizmet veriyor. Gelişen trendleri takip ederek, yenilikçi tasarımlarla talepleri karşılayan firma, ürün çeşitliliği konusunda çok iddialı. Şeker kataloğunda renkli ve farklı modeller bulunan Mira Bonbon' da hayalinizdeki bebek şekerini bulmakta zorlanmayacaksınız. Mira ekibi annelerin, kendilerini, mutluluklarına ortak ettiği bilinci ile gelen her siparişi özenle ve en taze, en şık şekilde hazırlayıp özel günlerinizi taçlandırıyor. Taleplerinize hızla ve kusursuzca cevap vererek hizmet kalitesini ön planda tutuyor.

Mira’da bebek şekeri çeşitlerinden nazar boncuklu, bebek biblolu, kuru çiçekli, ayetli, tüllü, çubuklu, minik şişede, tasarımlı kutularda, yastık, leylek, bebek beşiği, arı, çerçeveli, lazer kesim aynalı modellere ve daha fazlasına ulaşabilirsiniz.

Bebek şekeri dışında farklı bir hediyelik düşünüyorsanız, lavanta keseleri, el aynası, sabun, bebek kolonyası, iğnedanlık, anahtarlık gibi ürünleri de bebek görmeye gelenler için veya bebek mevlit misafirlerine hatıra olarak sunabilirsiniz. Mira’da ayrıca sünnet şekeri modelleri, ikiz bebekler için bebek şekeri modelleri, bebek kapı süsleri, anı defteri gibi diğer ürünleri de inceleyebilirsiniz. Bebek şekeri, nikah şekeri, bebek çikolataları, sepet, anı defteri, kapı süsleri, altın yastığı gibi ürünlerin yanı sıra, doğum günü için hazırlanmış şeker modellerinden bolca bulunuyor.

İletişim

İstanbul ve tüm iller için online hizmeti bulunuyor.