Melodi Çikolata

Melodi Çikolata

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Ne kadar önce iletişime geçmeliyim?

1 haftadan az
1-2 hafta
2-4 hafta
4-8 hafta
8+ hafta

Paket Türü

Yılbaşı
Doğum Günü
Doğum Odası
Baby Shower
Diş Buğdayı
Bebek Mevlüdü
Sünnet

Özellik

Masa/ Sandalye Temini
Barkovizyon Temini
Davetiye
Butik Pasta
Kişiye Özel Süsleme
Konsept Süsleme
Hediyelik Eşya Temini
Kostüm Temini

Paketlerde ihtiyaca göre değişiklik yapılabiliyor mu?

Evet
Hayır

Şehir dışına gönderim var mı?

Evet
Hayır

Hakkında

Melodi Çikolata, kurulduğu 1957 yılından bu yana giderek büyüyen ve gelişen üretimi ve ürün seçenekleri ile, bugün Türkiye butik çikolata sektörünün yüzde yirmi beşini karşılıyor. ISO 9001, İngiltere BRC, Helal Gıda ve Kosher sertifikaları ile son teknoloji kullanılan fabrikasında kaliteden ödün vermeden en kaliteli çikolataları bizler için üretiyor.

Melodi Çikolata, İstanbul Esenyurt, Şişli, Erenköy, Kadıköy, Beşiktaş mağazaları ve online satış kanalı ile, özel günlerinize tat katacak hediyelik çikolatalar hazırlıyor. Şehir içi ve şehir dışı kargo ile gönderilen, yaz-kış özel soğutucu ambalajlarda, istediğiniz ürünleri sağlam şekilde ve güvenle teslim alabiliyorsunuz. Melodi Çikolata, bebeğinize hoş geldin demeye gelen konuklarınıza sunabileceğiniz birbirinden şirin tasarımlı çikolatalarıyla; hem hastanedeki bebek ikramlarının hem hatıralık bebek hediyeliklerinin, hem de bebek mevludu ve sünnet gibi özel günlerin vazgeçilmez unsuru olarak tercih edebileceğiniz en iyi markalardan…

Melodi Çikolatada, yaldızlı ambalajla tekli olarak hazırlanmış en iyi kalitede sütlü, bitter, bademli, fıstıklı, beyaz çikolatalardan, lokumlardan, çikolatalı draje ve şekerlemelerden seçebilir; tercihinize göre bebek biblolu, kurdeleli, pleksi plakalı, boncuklu, çiçekli dekorlarla süsletebilirsiniz. Bir çok farklı çikolata ve şekerleme seçeneği olan Melodi Çikolatada birbirinden hoş ambalaj ve sunumlar bulacaksınız. Kutu, sunum tepsisi, sepet, gondol gibi farklı sunum modellerinden istediğinizi seçerek, bebek çikolatanızı zevkinize uygun şekilde, keyifle ikram edebilirsiniz. Melodi Çikolatadaki ürün çeşitliliğinden, ambalajlamadan ve lezzet kalitesinden memnun kalacaksınız.

İletişim

Örnek Mahallesi Doğan Araslı Caddesi No 215 Esenyurt İstanbul