Jolie Bebek Dünyası

Jolie Bebek Dünyası

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Ne kadar önce iletişime geçmeliyim?

1 haftadan az
1-2 hafta
2-4 hafta
4-8 hafta
8+ hafta

Paket Türü

Yılbaşı
Doğum Günü
Doğum Odası
Baby Shower
Diş Buğdayı
Bebek Mevlüdü
Sünnet

Özellik

Masa/ Sandalye Temini
Barkovizyon Temini
Davetiye
Butik Pasta
Kişiye Özel Süsleme
Konsept Süsleme
Hediyelik Eşya Temini
Kostüm Temini

Paketlerde ihtiyaca göre değişiklik yapılabiliyor mu?

Evet
Hayır

Şehir dışına gönderim var mı?

Evet
Hayır

Hakkında

Jolie Bebek Dünyası, Eminönü Sabuncuhan mağazası ve internet üzerinden satışı ile bebek hediyelikleri ihtiyacınıza en kaliteli malzeme ve zengin ürün çeşitliliği ile cevap veriyor. Jolie Bebek Dünyasından edinebileceğiniz bir çok farklı ürün ile hastane ve bebek odası süsleme, baby shower süsleme, sünnet, doğum günü süsleme ve hediyelik ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Jolie Bebek Dünyasında, bebek kapı süsleri, sepet ve yastıkları, bebek anı defteri, kalem, günce ve albümleri, lohusa ve hastane setleri, diş buğdayı ve bir yaş hediyelikleri, hazır bebek şekerleri, ve bebek şekeri malzemeleri, tülleri, kurdeleleri, kutular, biblolar, çerçeveler, ayıcıklar, çubuklu objeler, çerçeveler, keseler, çeşitli ve kişiye özel bebek magnetleri, pleksi ayna ürünleri, ferforje ve cam malzemeler, yapay çiçek, aksesuarlar edinebilir, kendi bebek hediyeliklerinizi yapmanız için gerekli tüm malzemeleri renkli Jolie Bebek Dünyasından temin edebilirsiniz. Ayrıca hazır sünnet şekerleri ve malzemeleri, sünnet magnetleri, kapı süsleri ve isim kartlarını da buradan temin edebilirsiniz.

Jolie Bebek, aynı zamanda özel günleriniz için, kişiye özel süslenmiş, şık çikolataları ile de hem sizin hem de davetlilerinizin gözünü dolduran, damağını şenlendiren bir lezzet vadediyor. Çeşitli kampanyalı ürünler ve uygun fiyatlı kaliteli malzemeler için mutlaka Jolie Bebek Dünyasına uğramalısınız. Jolie Bebek Dünyası, kaliteli ürünleri ve müşteri memnuniyeti sağlayan hizmeti ile en özel günleriniz için, anılarınızı yaşatacak bir çok ürünle sizleri mutlu etmeye yeter…

İletişim

Rüstempaşa Mahallesi, Sabuncuhan Caddeci, No 51 Eminönü Fatih İstanbul