Çikolata Atölyesi

Çikolata Atölyesi

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Ne kadar önce iletişime geçmeliyim?

1 haftadan az
1-2 hafta
2-4 hafta
4-8 hafta
8+ hafta

Paket Türü

Yılbaşı
Doğum Günü
Doğum Odası
Baby Shower
Diş Buğdayı
Bebek Mevlüdü
Sünnet

Özellik

Masa/ Sandalye Temini
Barkovizyon Temini
Davetiye
Butik Pasta
Kişiye Özel Süsleme
Konsept Süsleme
Hediyelik Eşya Temini
Kostüm Temini

Paketlerde ihtiyaca göre değişiklik yapılabiliyor mu?

Evet
Hayır

Şehir dışına gönderim var mı?

Evet
Hayır

Hakkında

Çikolata Atölyesi, hediyelik bebek çikolatası, yeni doğan bebek çikolata sektöründe yaratıcılığı ile öne çıkan çikolata atölyelerinden biri. Bebeğinizin doğumunda, bebek mevludunde, sünnette, doğum gününde ve her özel gününde dağıtacağınız bebek hediyelikleri ve bebek çikolatası ile özel günlere dair anılarınızı lezzetlendirebilirsiniz.

Annelerin en çok heyecanlandıkları, günler öncesinden hazırlıklara başladıkları hastane doğum ikramlıklarında, bebek çikolatası yaptırmak için uzun arayışlara gerek duymadan, Çikolata Atölyesinin online mağazasından aradığınız her türlü yeni doğan bebek çikolatası çeşidine ulaşabilirsiniz. Özel bir tasarımla bu özel günü renklendirmek isteyen herkese hitap eden tasarımda çikolatalar, lezzetli tatları ve farklı modelleriyle konuklarınızı büyüleyecek. Özel bir tasarım isterseniz bebek arabası, kız bebek veya erkek bebek figürleri olan çikolata tasarımları, melek kanatları, emzik, bebek arabası şeklinde objelerle ile birleştirilmiş çikolatalar yaptırabilirsiniz. Bir yaş doğum gününe veya bebek mevludune özel, bebeğinizin fotoğrafının olduğu ambalaj üzerinde, bebeğin isminin de yer aldığı tasarımlardan seçebilir, hediyelik çikolatalarınızı bu ufak anı paketleriyle süsleyebilirsiniz. Bir çok lezzetli çeşidin olduğu çikolata modelleri arasından zevkinize uygun olanı seçerek hazırlanmasını isteyebilirsiniz.

Özel günlerin tamamında ikramlık olarak sunabileceğiniz çikolatalar hem ekonomik hem en şık ikramlar arasında yer alıyor. Hayal ettiğiniz tasarıma uygun çikolatalarınız zamanında teslim edilir ve en güzel sunum detayı olarak ister hastane odasında ister evinizde bebeğinizi görmeye gelenler için yerini alır. Çikolata Atölyesinden ayrıca bebek kapı süsü, bebek magnet ve bebek hediyeliklerini de inceleyebilirsiniz.

İletişim

Selami Ali Mahallesi Gazi Caddesi Toprak Pasajı No:27/1/2 Bağlarbaşı Üsküdar İstanbul