Çemrek Süslemeleri

Çemrek Süslemeleri

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Ne kadar önce iletişime geçmeliyim?

1 haftadan az
1-2 hafta
2-4 hafta
4-8 hafta
8+ hafta

Paket Türü

Yılbaşı
Doğum Günü
Doğum Odası
Baby Shower
Diş Buğdayı
Bebek Mevlüdü
Sünnet

Özellik

Masa/ Sandalye Temini
Barkovizyon Temini
Davetiye
Butik Pasta
Kişiye Özel Süsleme
Konsept Süsleme
Hediyelik Eşya Temini
Kostüm Temini

Paketlerde ihtiyaca göre değişiklik yapılabiliyor mu?

Evet
Hayır

Şehir dışına gönderim var mı?

Evet
Hayır

Hakkında

Çemrek Süslemeleri, bebeğinizi karşıladığınız en özel gün için ürettiği bebek şekeri tasarımlarının yanında, kapı süsleri, bebek çikolataları, ve tüm süsleme malzemesi ihtiyaçlarınıza cevap veren, güvenle alışveriş yapabileceğiniz bir online satış mağazası. 1980 yılından beri özel günler ve kutlamalarınız için kullanılan kağıt ve kağıt süslerinin imalatını yapan Çemrek, online satış mağazasında zengin ürün çeşidi ve kaliteli ürünleri ile annelerin bir çok ihtiyacına cevap veriyor. Hediye kutuları, doğum günü parti malzemeleri, sünnet şekeri ve süslemeleri, metalize avize, metalize kağıt zincir, simli objeler, fırfır, yelpaze, fransen, yapay çiçek, konfeti, balon ve benzeri ürünlerin de satışını da gerçekleştiren Çemrek Süslemeleri online olarak alışveriş yapabileceğiniz güvenli bir platform.

Bebek şekeri çeşitlerinden ahşap leylekli bebek şekeri sepeti, bebek biblolu bebek şekeri sepeti, güvercinli bebek şekeri sepeti, uğur böcekli bebek şekeri sepeti, metal veya ahşap kutuda isme ve bebeğinize özel tasarlanmış bebek şekeri ve çikolatası tasarımları, bebek magnetli bebek şekeri tasarımlarından, dilediğiniz ürünü, bebeğinizi görmeye gelen sevdiklerinize sunmak üzere sipariş edebilirsiniz. Özenle, taze ve kaliteli ürünlerle hazırlanan siparişiniz zamanında elinize ulaşacak ve misafirlerinize sunulmak üzere evinizde veya hastane odanızda yerini bulacak.

Bebek şekeri çeşitlerine ek olarak mantarlı tıpalı cam şişede bebek kolonyası, pleksi magnet çeşitleri, dualı pleksi tabletler, takı yastıkları ve aksesuarları, anı defterleri, lohusa taç, terlik ve kolonya setlerinden oluşan diğer hediyelikleri de alışverişinize ekleyebilirsiniz.

İletişim

Online Tüm Türkiye