Bebek Hediyelerim

Bebek Hediyelerim

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Ne kadar önce iletişime geçmeliyim?

1 haftadan az
1-2 hafta
2-4 hafta
4-8 hafta
8+ hafta

Paket Türü

Yılbaşı
Doğum Günü
Doğum Odası
Baby Shower
Diş Buğdayı
Bebek Mevlüdü
Sünnet

Özellik

Masa/ Sandalye Temini
Barkovizyon Temini
Davetiye
Butik Pasta
Kişiye Özel Süsleme
Konsept Süsleme
Hediyelik Eşya Temini
Kostüm Temini

Paketlerde ihtiyaca göre değişiklik yapılabiliyor mu?

Evet
Hayır

Şehir dışına gönderim var mı?

Evet
Hayır

Hakkında

Bebek Hediyelerim online olarak bebek ürünleri ve hediyelikleri satın alabileceğiniz bir platform. Mutlu bebekler, mutlu anneler ve mutlu müşterilere hediyelik ürünler sunmak için altı yılı aşkın süredir hizmet veren Bebek Hediyelerim, yedi gün yirmi dört saat ihtiyacınız olan her konuda yanınızda…

Alışverişinizi güvenle yapabileceğiniz platform, SSL güvenlik sertifikası ile bilgi güvenliği sağlıyor ve 3D güvenliği ile alışveriş yapma imkanı sağlıyor. Alışverişinizi kredi kartı, banka kartı, havale veya kapıda ödeme aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Yurt dışından da sipariş verme imkanı sağlayan Bebek Hediyelerim, Bezpastacı olarak sadece Türkiye içine gönderim yapıyor.

Bebek Hediyelerimde kız ve erkek bebeklere özel bebek hediye setleri arasından ilk göze çarpanlar, banyo keyfi hediye seti, ilk kelimelerim hediye seti, disney karakterli hediye setleri ve bez pasta setleri. Bez pasta, bebek bezlerinden yapılmış, şık bir pasta gibi dizayn edilmiş; doğum hediyesi, hoş geldin bebek hediyesi ya da baby shower hediyesi olarak sunabileceğiniz, bebek sahibinin bütçesine katkı sağlayan ve görünümüyle göz dolduran bir hediyedir. Bez pastaları, çiçek kabul etmeyen hastane bebek odalarına da rahatlıkla götürebilirsiniz. Bez pastadaki bebek bezleri Ultra Prima Premium Care markasından temin edilerek, tamamen hijyenik ortamda steril eldiven kullanılarak hazırlanıyor. Ürünlerde kullanılan tüm tekstil malzemeleri, markaları tanınmış bebek sağlığına uygun ve kaliteli seçimler.

Bebek Hediyelerim, tüm bebek hediyeliklerini adeta bir anne şefkati ile hazırlar ve sevgisini katarak zamanında teslimat sağlar. Bu özel hediyelerden seçiminizi yapmak için Bebek Hediyelerim ürünlerini mutlaka incelemelisiniz.

İletişim

Demirciler sitesi 8.Cad. Galaxi İş Mrk B-Blok No:73 Kat:7 Büro No:205 Zeytinburnu İstanbul