Parti Evleri, Diş Buğdayı ve Bebek Doğum Günü Mekanları

0-1 Yaş Dönemi İhtiyaçları / Diş Buğdayı ve 1 Yaş Doğum Günü Mekanı

Bebeğinin 1. yaşı için doğum günü partisi ve diş buğdayı partisi yapabileceğin parti evi seçeneklerini incele, bebek doğum günü mekanlarını keşfet!

Kategoriler

Şehir Seçin

İlçe Seçin

Diş Buğdayı ve 1 Yaş Doğum Günü Mekanı: 16 sonuç bulundu

Kita Party

Kita Party Şişli’ de, bebeğinizin diş buğdayı kutlamasını ya da ilk yaş doğum gününü gerçekleştirebi...

Minik Gurmeler Parti Evi

Minik bebeğinizin ilk doğum gününde, her zaman mutlulukla hatırlanacak bir ilk yaş doğum günü partis...

Portakal Parti Evi

Eylül 2007'den beri birbirinden güzel ve keyifli partiler düzenleyen Portakal Parti Evi, kendi evini...

Terraflowers

2018 yılından beri Pendik’te müstakil bahçeli, deniz manzaralı bir mekanda kişisel gelişim ve dönüşü...

Karemel Lab Bakery Cafe

Karemel Lab Bakery Cafe, Etiler semtinde 2013 yılından bu yana hizmet veren butik bir işletme. En ka...

Bige's Parti Evi

Çocuğunuzun ilk dişi incisi çıktı. Siz de diş buğdayı partisi ile bu heyecanı en yakınlarınızla gele...

Kidszone Çocuk Aktivite Merkezi

Kidszone Çocuk Aktivite Merkezi, bebeğinizin diş buğdayını, ilk yaş doğum gününü ya da kutlanacak ne...

Ada Kanlıca Baro Bahçe

Ada Kanlıca; asırlık ağaçların yanında ve boğazın hemen yanında çocuğunuzun en özel günleri için har...

Mor Parti ve Oyun Evi

Mor Parti ve Oyun Evi, Herşey Oyunla başlar sloganı ile yola çıktı; çünkü çocukluk hayatın en önemli...

Kırmızı Balon Parti Evi

Kırmızı Balon Parti Evi, bebeğinizin en özel günlerinden olan diş buğdayı partisini ya da ilk doğum ...

Diş Buğdayı ve 1 Yaş Doğum Günü Parti Mekanını Seç!

Bebeğinin ilk yılında düzenleyebileceğin iki eğlence bulunuyor. Biri tabii ki annelerin kutlamak için can attıkları ve çeşit çeşit hazırlıklarla güzelleştirilen 1 yaş doğum günü partisi! Bir diğeri ise bebeğinin ilk dişini çıkarttığı zaman hazırlanan diş buğdayı hediği aracılığıyla güzel dileklerin açıklandığı diş buğdayı partisi!

Bebeğinin küçük olması, günün çoğunu uyuyarak geçirmesi ya da diş çıkarttığı için huysuzluk yapması gibi sebeplerle bu kutlamaları evde organize etmeyi düşünüyor olabilirsin, özellikle de diş buğdayını! Peki, sana diş buğdayı ve 1 yaş doğum günü partisini bu konuda uzman olan firmaların mekânlarında düzenlemenin avantajlarından bahsetsek?

  • Parti mekânı, evde düzenlediğin bir etkinlikte senin yapmanı gerektiren birçok işi üzerinden alır. Özellikle 1 yaş doğum günü parti mekânları, pasta ve ikramlıkları hazırlayarak, 1 yaş doğum günü süslemeleriyle ilgilenerek işini kolaylaştırır.
  • Hazırlıklar keyifli olur diyorsan, sana eğlence sonrasını hatırlatalım! Temizlenmesi gereken odalar, yıkanması gereken tabaklar… Parti mekânı ile anlaşmak seni bu işlerle uğraşmaktan kurtarır. Böylece sana, bebeğinle ilgilenmek ve dinlenmek için daha fazla vakit kalır.
  • Organize etmen gereken birçok işten kurtulmuş olmak, “Bu işleri zamanında yetiştirebilecek miyim?” gerginliğini yaşamamanı sağlar.
  • Evin bu kutlamalar için yeterince büyük değilse ve arkadaşının ya da akrabanın evinde de böyle bir eğlence düzenlemeyi tercih etmiyorsan, parti mekânları en iyi seçenek olacaktır. Açık ve kapalı alanlarına ek olarak bahçe, havuz başı, oyun alanı gibi özellikleri olan mekânlar da seçebileceğini hatırlatalım.

Diş Buğdayı Partisi ve 1. Yaş Doğum Günü Mekânları İstanbul’da Nerelerde?

İşte bu sayfada İstanbul’da diş buğdayı ve 1 yaş doğum günü partisi düzenleyebileceğin mekânları bulacak ve bunlarla ilgili detaylı bilgileri göreceksin. Örneğin; görüştüğün diş buğdayı mekânlarının diş buğdayı hendeği hazırlayıp hazırlamadığını ve başka ne tür ikramlarının olduğunu kendileriyle direkt iletişime geçerek öğrenebilirsin. İstediğin gibi bir menü oluşmadığı durumda ise iletişim kurduğun mekânlar için dışarıdan catering şirketiyle anlaşmanın ya da kendi ikramlarını kendin hazırlamanın problem olup olmadığını sorabilirsin. Diş buğdayı ve 1 yaş doğum günü organizasyonu için mekânın kaç kişilik kapasite seçenekleri sunduğunu, palyaço, yüz boyama, animatör, fotoğrafçı sağlama gibi hizmetleri sunup sunmadığını, parti süresinin ne kadar olduğunu da öğrenebilirsin.

Diş buğdayı ve 1 yaş doğum günü mekânları Avrupa ve Anadolu yakası özelinde, partinin konseptine ve mekânların özelliklerine göre adres, telefon ve web sitesi gibi iletişim bilgileri ile bu sayfada seninle. Unutmadan; 1 yaş doğum günü pastasını parti mekânına dışarıdan getirtmek istiyorsan bebek pastaları konusunda uzmanlaşmış butik pastacılarla iletişime geçebilirsin.