Mor Parti ve Oyun Evi

Mor Parti ve Oyun Evi

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Kapasite

0-25
26-50
51-100
100+

Parti Alanı

Açık Alan
Kapalı Alan

Mekan Özellikleri

Bahçe
Salon
Havuz başı
Oyun alanı
Otopark

Özellik

Yemek servisi
Dışarıdan catering getirme imkanı
Pasta servisi
4-8 hafta
Dışarıdan pasta getirme imkanı
Fotoğrafçı hizmeti
Fotoğrafçı getirme imkanı
Organizasyon ve süsleme hizmeti
Organizasyon ve süsleme firması getirme imkanı
Palyaço
Yüz boyama
Animatör
İllüzyonist
Kostüm
Yarışma
Karaoke

Parti süresinin sınırı var mı?

Evet
Hayır

Özel menü seçenekleri var mı?

Evet
Hayır

Parti Türü

Doğum Günü
Baby Shower
Diş Buğdayı
Bebek Mevlüdü

Hakkında

Mor Parti ve Oyun Evi, Herşey Oyunla başlar sloganı ile yola çıktı; çünkü çocukluk hayatın en önemli dönemlerinden ve çocukların en hızlı öğrenme metodu oyundur...

Mor Parti ve Oyun Evi; 1-4 yaş arası çocuklar için çeşitli etkinliklerin yapıldığı, duyusal oyun ve atölye derslerinin olduğu İngilizce destekli oyun gruplarının yanı sıra satranç, ebru sanatı, bale ve modern dans dersleriyle de hizmet veriyor. Bu derslerde hedef çocukların sosyalleşmesi, fiziksel ve zihinsel gelişimlerinin desteklenmesi.

Anneler ise çocukları öğretmen eşliğinde hem eğlenip hem öğrenirken Mor Parti ve Oyun Evi'nin kütüphanesinden aldıkları kitapları okuyor, wi-fi bağlantısıyla internet erişimine ulaşıyor, çay kahve içerken yeni arkadaşlıklar ediniyor ve günün yorgunluğunu atıyor.

Mor Parti ve Oyun Evi 'nde dilerseniz bebeğinizin anılarınızda her zaman yer alacak birinci yaş gününü de kutlayabilirsiniz. Gerekli tüm detaylarla ilgilenen yetkililer bu gününüzü unutulmaz kılmak için titizlikle çalışıyorlar.

Leyla KARABULUT ve Derya GÖÇER 10 yılı aşkın süredir okul öncesi eğitim sektöründe çalışmış, okul öncesi çağındaki bireylerin eğitimleri ve gelişimleriyle ilgili tecrübe sahibi ve annelik duygusunu yaşamış kadın girişimciler olarak kendini daha iyi tanıyan, farkındalığı daha yüksek özgür bireylerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla Mor Parti ve Oyun Evi'ni kurmuşlar...

İletişim

Yıldırım Mahallesi Şehir Parkı No:43/A Bayrampaşa İstanbul