Bebek Baylan

Bebek Baylan

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Kapasite

0-25
26-50
51-100
100+

Parti Alanı

Açık Alan
Kapalı Alan

Mekan Özellikleri

Bahçe
Salon
Havuz başı
Oyun alanı
Otopark

Özellik

Yemek servisi
Dışarıdan catering getirme imkanı
Pasta servisi
4-8 hafta
Dışarıdan pasta getirme imkanı
Fotoğrafçı hizmeti
Fotoğrafçı getirme imkanı
Organizasyon ve süsleme hizmeti
Organizasyon ve süsleme firması getirme imkanı
Palyaço
Yüz boyama
Animatör
İllüzyonist
Kostüm
Yarışma
Karaoke

Parti süresinin sınırı var mı?

Evet
Hayır

Özel menü seçenekleri var mı?

Evet
Hayır

Parti Türü

Doğum Günü
Baby Shower
Diş Buğdayı
Bebek Mevlüdü

Hakkında

Bebeğinizin ilk doğum günü olan bir yaş partinizi, en köklü pastanelerden biri olan Baylan Bebek' te yapmaya ne dersiniz?

Bebek Baylan, eski Vakko mağazasının yerinde oldukça kolay ulaşılabilir ve güzel bir noktada bulunuyor. Tabii ki çok geniş ve işinde uzman bir ekibin emeğiyle üretilen lezzetli ve yüksek kalitedeki eski ve yeni tatların yanında, iyi hizmet ve güleryüzü de unutmayalım.

Biraz da Bebek Baylan’ın mekan özellikleri ile ilgili bilgi verelim: Bebek Baylan’da farklı konseptlerde üç kat var. Giriş katında Baylan’ın klasik tatlıları ve yeni tuzlu atıştırmalıkları ve sandviçleri açık bir tezgahta sergileniyor. Üst katta bir bar alanı ve üzeri açılabilen bir teras var. Üstelik bu teras harika bir deniz manzarasına da sahip. Alt katta ise son derece şık ve kaliteli brasserie hizmeti veriliyor. 45 kişi kapasiteli bu brasseriede özel öğle ve akşam menülerinin yanında farklı yiyecek sunumları bulunuyor. Servis anlayışının ise son derece sofistike detaylara sahip ve incelikli olduğunu belirtelim.

Gelelim menü ve servis detaylarına: Restaurant bölümündeki menü üç Michelin yıldızlı ünlü Fransız Şef Alain Ducasse ve ekibinin reçeteleri ile oluşturulmuş. Yiyecekler özel vakum teknolojisi “sous-vide” ile suda pişiriliyor ve yine aynı teknoloji sayesinde uzun süreyle tazeliğini, aromasını ve tadını koruyor ve hijyenik olarak korunuyor.

Serviste kullanılan özel tasarım bardaklar Fransa’nın ünlü tasarım evi Silo Design tarafından üretilmiş. Ayrıca serviste gümüş çatal-bıçak takımları ve Limoges porselenler kullanılıyor.

Bebek Baylan’ın mutfak şefi Tim Briggs amaçlarının misafirlerin kendilerini evlerinde hissedebilecekleri son derece keyifli ve mükemmel bir ortam yaratmak olduğunu söylüyor ve özel tatlar içeren menülerinin yöresel ve taze ürünlerden oluştuğunu belirtiyor.

Hafta içi 07.30-24.00, hafta sonu ise 07.30-02.00 saatleri arasında hizmet veren Bebek Baylan’da bir yaş doğum günü partiniz için yer ayırtmak isterseniz formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Cevdet Paşa Caddesi No: 52-54 Beşiktaş İstanbul