Terraflowers

Terraflowers

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Kapasite

0-25
26-50
51-100
100+

Parti Alanı

Açık Alan
Kapalı Alan

Mekan Özellikleri

Bahçe
Salon
Havuz başı
Oyun alanı
Otopark

Özellik

Yemek servisi
Dışarıdan catering getirme imkanı
Pasta servisi
4-8 hafta
Dışarıdan pasta getirme imkanı
Fotoğrafçı hizmeti
Fotoğrafçı getirme imkanı
Organizasyon ve süsleme hizmeti
Organizasyon ve süsleme firması getirme imkanı
Palyaço
Yüz boyama
Animatör
İllüzyonist
Kostüm
Yarışma
Karaoke

Parti süresinin sınırı var mı?

Evet
Hayır

Özel menü seçenekleri var mı?

Evet
Hayır

Parti Türü

Doğum Günü
Baby Shower
Diş Buğdayı
Bebek Mevlüdü

Hakkında

2018 yılından beri Pendik’te müstakil bahçeli, deniz manzaralı bir mekanda kişisel gelişim ve dönüşüm merkezi olarak hizmetine başlayan Terraflowers; hizmetlerine çocuk doğum günü, diş buğdayı, bir yaş doğum günü ve baby shower partisi hizmetlerini de ekledi.

Yaklaşık üç yüz kişiyi ağırlayabilen, deniz manzaralı ve geniş bahçesinde, hoş bir müzik eşliğinde, uygun mevsimlerde, açık hava organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bebeğinizin en özel günlerinden olan diş buğdayı partisini, sevdiklerinizle beraber kutlayacağınız hoş ve şık bir davetle şenlendirebilirsiniz. Mekanın size sunacağı süsleme ve organizasyon hizmetini anlaşmalı oldukları profesyonel ekipten alabilir; bu anlamlı günü renkli bir ambiyans eşliğinde, konuklarınızla paylaşabilirsiniz. Bebeğinizin, sizin için en anlamlı günü olan birinci yaş günü için de bir yaş doğum günü konseptine uygun süsleme hizmetini profesyonel organizasyon ekibinden alarak en güzel konseptleri doğum günü kutlaması için mekanın bahçesinde uygulayabilirsiniz. Hayalinizdeki bir yaş temasını Terraflowers ile paylaşabilir, tüm aile bireylerinin ve dostlarınızın davetli olacağı kutlamanızın tadını çıkarabilirsiniz. İkramlıklar ve belirlediğiniz temaya uygun butik pastanızı da ister dışarıdan temin edebilir ya da isterseniz Terraflowers organizasyon ekibinden talep edebilirsiniz.

Belirlediğiniz temaya uygun hazırlıklarla, Terraflowers’ ın muhteşem bahçesi masalsı bir dünyaya dönüşerek, sizi bebeğinizin tatlılığına yaraşır bir kutlamaya davet ediyor. Otoparkı da bulunan mekanın, ön bahçesi ve arka bahçesi davetlerinizdeki kişi sayısına göre düzenleniyor ve kutlamanız için titizlikle hazırlanıyor. Terraflowers, güler yüzlü ekibi ile sizleri bebeğiniz ve çocuklarınız için olan tüm özel günlerinizde mutlulukla ağırlamaya hazır! Terraflowers ailesiyle iletişime geçmek için formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Doğu Mahallesi Erolkaya Caddesi Beyazgül Sokak No : 1 Pendik İstanbul