ZKM Sanat Merkezi

ZKM Sanat Merkezi

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Program

Günlük
Aylık
Dönemlik
Yıllık
Yaz Okulu

Branşlar

Piano
Keman
Yan Flüt
Şan
Elektro Gitar
Klasik Gitar
Bas Gitar
Modern Dans
Caz Dans
Zumba
Resim
Bale
Güzel Sanatlar Hazırlık

Özellik

Özel Ders
Grup Dersi

Hangi yaş grupları için eğitimler var?

0-1 yaş
1-3 yaş
3-6 yaş
6-9 yaş
9+ yaş

Hakkında

ZKM Sanat Merkezi, Çekmeköy’ de çocuklarınız için sanat merkezi arayışınızda yeni bir soluk! ZKM Sanat Merkezi’ nde, çocuklar için sanatın birçok farklı alanında eğitim olanağı bulmanız mümkün. Burada, pedagojik eğitim almış, alanında uzman eğitmenler tarafından sağlanan sanat eğitimleri bulunuyor. Çocuğunuz için müzik eğitimi planlıyorsanız, 4 yaştan itibaren piyano, keman, ukulele ve gitar derslerinden birini değerlendirebilirsiniz. ZKM Sanat, eğitim modeli olarak, birebir dersin faydasına inanıyor. Piyano ve keman eğitimleri birebir özel ders şeklinde veriliyor. Gitar ve ukulele dersleri ise, en fazla dört kişilik gruplar halinde sunuluyor. Müzik eğitimi bünyesinde enstrüman dışında, şan ve solfej dersleri de bulunuyor. Yetişkinler için de enstrüman programlarına yer verilen kurumda, çocuklar haftanın bir günü, bir saat süren derslere katılım sağlayabiliyor. Yaratıcı drama dersleri çocuklar için 6 yaştan itibaren verilebiliyor. Kurumda, 6-9 yaş ve 10-13 yaş grupları için, haftanın bir günü, bir saat süren yaratıcı drama dersleri uygulanıyor. Tiyatro bölümünde, yetişkinler için, tiyatro oyunculuğu, tiyatro kuramı ve tarihi, kamera önü oyunculuğu gibi dersler de yer alıyor.

Bale sınıfları ise dört seviyeden oluşan ve yaş gruplarına göre uygulanan eğitimlerle sağlanıyor. 3 yaştan itibaren başlanabilen bale dersleri, 8 yaştan itibaren uzman eğitmenlerin uyguladığı, dünya genelinde benimsenmiş iki ayrı metot çerçevesinde devam ediyor. Resim sanatı alanında çocuklara, 7 yaştan itibaren serbest stil resim uygulamaları yaptırılıyor. Haftanın bir günü 60 dakika süren resim derslerinde 7-12 yaş arası çocuklara, sulu boya, karakalem, desen çalışmaları, akrilik ve yağlı boya metotları öğretiliyor.

ZKM Sanat’ ta hem çocuklar hem de yetişkinler için, farklı sanat alanlarında eğitim alarak ilerlemek mümkün. Diksiyon eğitimleri de verilen kurumda, hitabet, doğaçlama, beden dilinin etkin kullanımı gibi ders içeriği bulunuyor. ZKM Sanat, çocuklarınızı güzel sanatlar liselerine ve konservatuara da hazırlıyor. İster profesyonel olarak ister hobi olarak istediği bir sanat alanında, çocuğunuza, çok yönlü ve profesyonel bir eğitim aldırmak isterseniz ZKM Sanat, profesyonel kadrosu ile kapılarını sizlere açıyor.

İletişim

Çamlık Mahallesi Şahinbey Caddesi Efes Sokak No:33-35 Çekmeköy İstanbul