Kids Sport Sportif Beceri ve Koordinasyon Eğitim Merkezi

Kids Sport Sportif Beceri ve Koordinasyon Eğitim Merkezi

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Program

Günlük
Aylık
Dönemlik
Yıllık
Yaz Okulu

Branşlar

Jimnastik
Aikido
Yüzme
Futbol
Basketbol
Voleybol
Tenis
Yoga
Tekvando

Oyun grubu

Evet
Hayır

Hangi yaş gruplarınız için programlarınız mevcut?

0-1 yaş
1-3 yaş
3-6 yaş
6-9 yaş
9+ yaş

Özel gereksinimli çocuklar için programınız var mı?

Evet
Hayır

Doğum günü kulanabiliyor mu?

Evet
Hayır

Hakkında

Kids Sport Sportif Beceri ve Koordinasyon Eğitim Merkezi, 3-7 yaş çocukların motor becerilerini geliştirmek, motor gelişimlerindeki becerileri takip etmek, tüm verileri raporlaştırarak velilere danışmanlık yapmak, posturel problemleri tespit etmek ve çözüm konusunda yardımcı olmak, çocukların fiziksel yapısını değerlendirerek bedensel ve ruhsal açıdan gelişmini destekleyecek sportif altyapı eğitimin alınmasını sağlamak ve sportif yönlendirme yapmak amacıyla Uzman Gökhan Adan danışmanlığında kurulmuştur.

Sportif Beceri ve Koordinasyon Merkezi, temel spor eğitimi kapsamında 3-7 yaş grubu çocuklarımızın sportif branş eğitimi öncesi temel fiziksel gelişimlerini oyun formunda geliştirmeyi hedef almıştır.

2-3 yaş oyun grupları seçeneği ile 5'er kişilik gruplarda, farklı objelerle sinir kas koordinasyonu egzersizleri yapılmaktadır.

Kids Sport senelere dayanan altyapı ve tecrübesi ve konusunda uzman akademisyen ve eğitmenlerinin gücü ile bilimin ışığı altında, çocuklarımızın fiziksel ve ruhsal gelişimlerini destekleyerek, sosyal bireyler yetiştirmek amacı ile yoluna devam etmektedir.

İletişim

Süleyman Demirel Caddesi Outland AVM Kat: 4 Esenkent Esenyurt İstanbul