Torte Göktürk ve Craft in Party Uluslararası Cake Show İstanbul’dan ödülle geri döndüler!

Torte Göktürk ve Craft in Parti, Türkiye’nin ilk ve tek butik pastacılık festivali Uluslararası 2. Cake Show İstanbul’da 2. lik ödülü ile gümüş madalyaya layık görüldüler.

Torte Göktürk ve Craft in Parti, Türkiye'nin ilk ve tek butik pastacılık festivali Uluslararası 2. Cake Show İstanbul'da 2. lik ödülü ile gümüş madalyaya layık görüldüler.

Anne olmaktan yola çıkıp, Parti Masası kategorisinde konsepti ile yarışmaya katılan Göktürk'ün butik pastacısı Torte ve Parti tasarımcısı Craft in Party, anneler gününde gümüş madalyayı alarak anlamlı bir ödül kazandılar.  • Butik pastacıların yeteneklerini sergiledikleri,
  • Uzmanlarından eğitimler aldıkları,
  • Sektörde yer alan firmalarla bir araya geldikleri,

"Her şey cesaretle başlar, destekle büyür" sloganıyla düzenlenen 'Cake Show İstanbul' programına Türkiye'nin yanı sıra İran, Azerbaycan, Almanya gibi yurtdışından butik pastacılar da katılım gösterdi. İki gün süren etkinlikte butik pastacılar 6 ayrı seviyede, 11 ayrı kategoride ve Parti Masası yarışmalarında, özgün tasarımlarıyla yarıştılar. Yarışmaları konularında uzman yerli ve yabancı şeflerden oluşan jüri değerlendirdi.

Yorumlar (0)