Çocukla Yaşam Videoları

Çocuk yogasının faydalarından, eşlerin çocuk yetiştirme konusundaki farklı tutumlarının evliliğe olan etkilerine kadar merak ettiğin her şeyi uzmanlardan dinle!

03:20

Çocuklar için Yoga: Faydaları Nelerdir?

Gözde Öktem

Çocuklarımızı bedensel ve zihinsel olarak gelişmeleri için çeşitli faaliyetlere yönlendiriyoruz. Bunlardan biri de çocuk yogası. Bu aktivitenin faydalarını Nefess Yoga’nın eğitmenlerinden Gökçe Akyıldız’a sorduk.

05:07

Çocuklar için Yoga: Dersler Nasıl Geçiyor?

Gözde Öktem

Nefess Yoga’nın çocuk yogası eğitmeni Gökçe Ayyıldız’a derslerin nasıl geçtiğini ve nasıl egzersizler yapıldığını sorduk.

04:38

Ebeveyn Tutumlarındaki Farklılıkların Evliliğe Etkisi

Gözde Öktem

Çocuk yetiştirirken ebeveyn tutumlarındaki farklılığının partner ilişkisini nasıl etkilediğini Evlilik ve İlişki Danışmanı Yeşim Varol Şen ile konuştuk, hemen izle!

08:35

Bebek Seyahat Çantası Nasıl Hazırlanır?

Gözde Öktem

Bebeğinle uçak yolculuğuna çıkacaksın ve yanına ne alman gerektiğini bilmiyor musun? Sunucumuz Nejla, bebek seyahat çantasında neler olması gerektiğini anlatıyor.

06:15

Bebeğinle Uçak Yolculuğu Yapmanı Kolaylaştıracak İpuçları!

Gözde Öktem

Bebeğinle uçak yolculuğuna çıktığında bilmen gerekenleri merak ediyor musun? Sunucumuz Necla, “Bebeğe uçak bileti alınır mı?”, “Uçağa puset sokulur mu?” ve bunlara benzer birçok sorunun cevabını bu videoda veriyor.

Çocukla Yaşam