Yenidoğan

Yenidoğan

Sorular & Cevaplar

Tümünü Gör

satılık anne sütü

iki buçuk aylık kızım var fazla sütümü satmak istiyorum ankarada oturuyorum ilgilenenler yazabilir... devamı

Sut anne araniyor

6 aylik bir bebegimiz dogdu durumu kotu acil anne sutu gerekli ankara annenin hic sutu yok acill... devamı

Çözüm

Slm kızlar bnimde oğlm bir aylık sutum yetmiyor arada mama da veriyorum onada alıştırmak istemiyorum çok gaz yapiyo npcm bilmiyrm... devamı

Dil dışarda olması

Merhaba sevgili anneler, Bebeğimin dili doğduğundan beri dışarda şu anda 6 aylık tabiki içeriye soktuğu oluyor fakat geçenlerde doktor bir hastalık olabilir diyerek beni korkuttu kan tahlili verdik b... devamı

Prematüre Bebek Annesi ve Aile Danışmanı İnci Candemir'in Umut, Sevgi ve Başarı Dolu Hikayesi

Henüz 23 haftalık hamileyken tatil için gittiği Amerika’da apar topar doğum yapan, sonrasında hayatını prematüre bebek ebeveynlerine destek olmak için adayan PBED (Prematüre Bebek Ebeveyn Danışmanlığı) kurucusu İnci Candemir’le röportaj yaptık.

670 Gram ile Hayata Tutunmak ve Prematüre Bebek Bakımı kitaplarının yazarı İnci Candemir’in önce oğlu Can, sonra birçok prematüre bebek ailesi için sarf ettiği çabadan biz çok etkilendik. Önce umut, sonra bilgi olsun dileklerimizle, başlayalım.

Zıbından Tuluma, Markaların Yenidoğan Bebek Kıyafetlerini Senin İçin İnceledik!

Minnoşunun üstüne giyeceği ilk kıyafetleri seçmek çok heyecanlı bir süreç. Bebek alışveriş sitelerinden ve de mağazalarından satın alabileceğin, hastane çıkışı kıyafetinden tut da bebek tulumuna varana kadar pek çok yenidoğa kıyafeti var. Biz de markaların yenidoğan bebek kıyafetlerindeki farklı ürünlerini senin için inceledik ve beğendiklerimizi bir araya getirdik.

Hafta Hafta Hamilelik

Tebrikler, hayatının en heyecan verici ve mucizevi dönemine hoş geldin! Muhtemelen şimdiden hamile gibi hissetmeye başladın. Haftalar geçtikçe vücudundaki değişiklikleri de göreceksin. Hafta hafta hamilelik bölümünde neler göreceğini öğrenmek için hemen okumaya başla!

Görüntüle

Bebek İsimleri

Bu aracımızı kullanarak doğacak bebeğinize vermek istediğiniz ismi, kökenlerini öğrenerek bulabilirsiniz.