DOUM

DOUM

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Hizmet Tipi

Doula (doğum destekçisi)
Doğuma Hazırlık Merkezi

Çalışma günleri

Hafta içi
Cumartesi
Pazar

Eğitimler

Doğuma hazırlık eğitimi
Nefes egzersizleri eğitimi
Emzirme ve bebek bakımı eğitimi
Bebek masajı eğitimi
İlkyardım eğitimi

Hizmetler

Hamile ve doğum terapisi
Bireysel terapi
Aile terapisi
Doula (doğum destekçisi) hizmeti
Özel ebe hizmeti
Emzirme ve bebek bakımı desteği
Evde hemşire desteği
Lohusa desteği
Hamile yogası
Hamile masajı
Hamilelikte beslenme desteği

Eğitmen

Psikolog
Sertifikalı uzman
Doğum terapisti
Doula
Ebe
Hemşire

Hakkında

Doğum belirtileriniz başladığı andan, bebeğinizi kucağınıza alana kadar geçen süreçte, evde ve hastanede yanınızda size destek olacak deneyimli bir profesyonelin bulunmasını ister misiniz?

2011’de Emirgan'da açılan DOULA, doğuma hazırlık eğitimleri ve doula hizmeti vermeye başladı. Zaman içinde gelişerek yeni uzmanların da varlığıyla değerlenen merkezde gayet samimi ve sıcak bir aile ortamı bulunuyor. Ailece katılabileceğiniz eğitimlerden eğer uzaktaysanız, kitap, CD, DVD gibi yayınlarla yararlanabiliyorsunuz.

DOUM, Dünya Sağlık Örgütü’nün Bebek Dostu ve Anne Dostu Girişimlerini destekleyen ve ülkemizdeki doğum sürecinin normalleşmesine katkıda bulunan bir kuruluş. Bünyesinde bulunan doula/doğum koçları doğum süresince size ve eşinize duygusal ve fiziksel olarak destek oluyor. Hamile masajından, emzirme danışmanlığına kadar her türlü konuda bilgi ve eğitim alabilirsiniz. DOUM'da sunulan hizmetlerden bazıları: Profesyonel ve Stajer Doula(Doğum Destekçisi) hizmeti; Özel Doğum Danışmanlık Seansı ; Doğuma ve Bebeğe Hazırlık Atölyesi; Anneliğe Geçiş Töreni (Blessingway) ;Hamile masajı; Emzirme Atölyesi; Bebek Giyme Çemberleri ;Hamile Yogası Dersleri (Bireysel ve Grup) ;Doğum sonrası döneme yönelik hizmetler; Emzirme Danışmanlığı; Doğum Hikayesi; Şifalandırma; Postpartum Doula Desteği...

DOUM profesyonel ekibiyle önümüzdeki dönem programlarından bazıları:

Anne Bebek Yogası Uzmanlaşma Programı 16-19 Mayıs 2019 10:00-18:00

Hamile Yogası Uzmanlaşma Programı 4-7 Nisan 2019 09:30 - 18:30 Detaylı bilgi almak için formu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Emirgan Sokak 16/1 Emirgan Sarıyer İstanbul