Hamilelikte Beslenme Videoları

Hamilelikte beslenme listesinde neler yer almalı? Hamilelikte bebeğe kilo aldıran yiyecekler neler? Hamilelikte kilo alımı nasıl olmalı? Uzmanlarımız anlattı!

02:33

Hamilelikte Kontrolsüz Kilo Almamak İçin Neler Yapmalıyım?

Gözde Öktem

Hamilelikte kilo alımını düzenlemek ve kontrol altında tutmak için yapılabilecekleri Diyetisyen Müge Özyurt Şafak’a sorduk.

03:38

Hamilelikte Bebeğin Kilo Alması ve Gelişmesi İçin Ne Yemeli?

Gözde Öktem

Diyetisyen Müge Özyurt Şafak’a annelerin hamileliklerinde bebeklerinin gelişimi için neler tüketmesi gerektiğini sorduk.

04:33

Hamilelikte Beslenme Listesi Nasıl Olmalı?

Gözde Öktem

Diyetisyen Müge Şafak Özyurt, "Hamilelikte beslenme listesi nasıl olmalı?" sorusunu kendi gebelik döneminden örneklerle cevapladı!

03:45

Hamilelikte Yenmemesi Gerekenler Listesi!

Gözde Öktem

Diyetisyen Müge Şafak Özyurt, hamilelikte yenmemesi gereken yasaklı gıdaları anlattı. Gebelikte hangi besinlerden uzak durmalısın, hadi öğren!

03:05

Hamilelikte Beslenme: Hamileler Ne Yemeli?

Gözde Öktem

Diyetisyen Müge Şafak Özyurt, 4 yapraklı yonca modelini ve hamilelikte edinmen gereken genel beslenme prensiplerini senin için anlattı!

02:48

Emzirme Döneminde Tatlı Yeme İsteği Nasıl Bastırılır?

Gözde Öktem

"Emzirme döneminde tatlı yeme isteği nasıl bastırılır?", "Masum tatlı alternatifleri neler?" Biz sorduk, Diyetisyen Serap Akyol anlattı!

02:12

Hamilelikte Aşerme Gerçekten Var mı?

Gözde Öktem

Hamilelikte aşerme diye bir şey gerçekten var mı? Hamile kadınlar neden bazı gıdaları aşırı derecede tüketmek istiyor? Aşerme vücudun bazı eksikliklere sinyal verme yolu mu? Diyetisyen Serap Akyol anlattı!

02:22

Hamileler Diyet Yapabilir mi?

Gözde Öktem

Anne adayları hamilelik döneminde diyet yapabilirler mi? Yüksek bir kilo ile hamile kaldılarsa yapmaları gerekir mi? Diyetisyen Serap Akyol'a sorduk.

04:05

Hamilelikte Ne Kadar Kilo Almalıyım?

Gözde Öktem

Hamile olduğunu öğrendin ve nasıl beslenmen gerektiğini merak ediyorsun değil mi? Bu yüzden öğrenmen gereken her şeyi Diyetisyen Serap Akyol’a sorduk.

Hamilelikte Beslenme