Uzman Dil ve Konuşma Terapisti Çağdaş Karsan

Uzman Dil ve Konuşma Terapisti Çağdaş Karsan

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Hakkında

Uzman Terapist Çağdaş Karsan, Haliç Üniversitesi Psikoloji Bölümünden başarı bursu ile mezun olarak Anadolu Üniversitesi Dil ve Konuşma Bozuklukları Araştırma ve Uygulama Merkezinde üç yıl süreyle yüksek lisans yaptı. Lisansı süresince Nöroloji Profesörü Dr. Öget Öktem Tanör’ün yanında dil ve konuşma terapisi yöntemlerini öğrenme ve uygulama şansı buldu.

Yüksek lisansı sonrası Uzman Dil ve Konuşma Terapisti ünvanını alan Çağdaş Karsan, kekemelik, afazi, hızlı konuşma, travmatik beyin hasarı ile edinilen konuşma bozuklukları, motor konuşma bozuklukları, dudak ve damak yarıklarında konuşma bozuklukları, ses bozuklukları ile ilgili alanlarda hem uygulamalarda hem de eğitimlerde yer aldı.

Retorya Dil, Konuşma ve Gelişim Merkezini 2014 yılında hayata geçiren Uzman Terapist Çağdaş Karsan burada dil ve konuşma terapileri hizmeti veriyor. Bu merkezde çocuklarda görülen dil gecikmesi, ses bozukluğu ve her türden dil ve konuşma bozukluğunun tedavi ve rehabilitasyonu sağlanıyor. Beşiktaş Retorya’da kekemelik terapisinde Avrupa’da kullanılan son ve en modern terapi yöntemleri uygulanıyor.

İletişim

Gayrettepe Mahallesi Bahar Sk. No:2 Kat:3/5 Beşiktaş İstanbul