Dr. Aytekin Aydın Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı

Dr. Aytekin Aydın Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Hakkında

Dr. Aytekin Aydın İzmir Karşıyaka çocuk doktorları arasında yer alan bir çocuk sağlığı uzmanı. 1961 doğumlu hekim, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra uzmanlık eğitimini İzmir Dr. Behçet Uz Çocuk Hastanesinde tamamladı.

2011 yılından bu yana Karşıyaka’daki Park Tıp Merkezinde hastalarını kabul eden hekim, 0-18 yaş arası sağlam çocuk takibi başta olmak üzere, yenidoğan takibi, tüm çocuk hastalıkları, bulaşıcı hastalıklar, bebeklerde gaz sancısı, kulak iltihabı, çocuklarda alerji, idrar yolu enfeksiyonları ve idrarda kristal, çocuklarda gelişim bozukluğu, erken ergenlik, yeme bozuklukları, bağışıklık sistemine dair problemler, yenidoğan sarılığı, rotavirüs, ateş, katılma nöbeti, kızamıkçık, inmemiş testis, hepatit, kusma ve ishal, büyüme ağrısı, lenf bezi hastalıkları, mide bağırsak enfeksiyonları, enfeksiyonlu yara, kan hastalıkları, prematüre takibi, öpücük hastalığı, el ayak hastalığı, dil bağı, altıncı hastalık, aşı takvimi ve takibi, egzema, astım, solunum yolları enfeksiyonu, kabızlık, alt kaçırma, bademcik, faranjit, boğaz ağrısı, pnömoni, bronşit, çiçek hastalığı, kızamık gibi çocuklarda sıkça görülen hastalıkların tedavisini sağlıyor.

Dr. Aytekin Aydın’ın hizmet verdiği Park Tıp Merkezi Çocuk Sağlığı ve Hastalığı Kliniğinde, çocuklar için bekleme salonunda oluşturulmuş ayrı bir bölüm bulunuyor. Böylece rahat bir alanda beklerken çocuğunuz da sıkılmıyor. Sağlam çocuk takibinde doğumdan 18 yaşına kadar olan çocuklarda, hekimden büyüme ve gelişme ile ilgili tarama, beslenme ve koruyucu sağlık ile ilgili destek alabilirsiniz.

İletişim

Soğukkuyu Mahallesi 1846/7 Sk. No: 3 Yeni Girne - Karşıyaka İzmir