KidsVille

KidsVille

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Bilet türü

Günlük giriş
Yıllık üyelik
Grup giriş

Eğlence Alanları

Açık alan
Kapalı alan

Üniteler

Sinema
Kafeterya
Otopark
Vestiyer
Kütüphane
Alışveriş Mağazası

Merkez Tipi

Tema park
Akvaryum
Müze
Macera oyunları

Özellik

Özel Etkinlik ve Atölye Alanları
Rehber Servisi
Sergi Alanı
Animasyonlar

Hangi yaş grupları için programlarınız mevcut?

0-1 yaş
1-3 yaş
3-6 yaş
6-9 yaş
9+ yaş

Doğum günü kutlanabiliyor mu?

Evet
Hayır

Ücretsiz giriş var mı?

Evet
Hayır

Rezervasyon gerekli mi?

Evet
Hayır

Hakkında

Oyun ve eğlence sektörünün Türkiye'deki öncülerinden Alfa Elektronik San.Tic.Ltd.Şti., 1993 yılında kurulmuştur.

Kurulduğu ilk yıllarda, video game oyun makineleri üretmekte olan şirketimiz, zaman içinde talep değişikliğine ve gelişen teknolojiye ayak uydurmuş, farklı tarzda oyun makineleri ithali ve bu ürünlere verdiği satış sonrasi kaliteli teknik servis hizmeti ile her zaman rakiplerinin bir adım ötesinde olmayı başarmıştır.

Alfa Elektronik sahip oldugu geniş ürün yelpazesi ile Türkiye'nin her noktasina verdiği satış ve teknik servis hizmeti ile yatırımcıların ve işletmecilerin güven duyduğu lider bir firma haline gelmiştir.

Firmamız sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına İzmir-Sarnıç'ta 3.600m2 kapalı alan üzerine kurulu Türkiye'nin en büyük showroom, teknik servis ve depolama alanını bir arada bulunduran yeni işyerini hizmete açmıştır.

Son teknolojik ürünlerden simulasyonlu oyunlar, 3D-4D sinemalar, ekranlı /ekransız çocuk kiddy ride makineleri, air hockeyler, masa topları(langırt), basketbol, mini bowling, video game atariler, araba yarışları, motor yarışları, diğer çeşitli yarış oyunları, silahlı oyun makineleri, hediye makineleri, şişme oyun alanları, top havuzları gibi farklı konsepten bir çok ürünü firmamızda bulabilir ve sorunsuz, çözüme odaklı teknik servis hizmetinden de yararlanabilirsiniz.

Alfa Elektronik , oyun ve eğlence sektöründeki yirmi yılı aşan tecrübesi ışığında ,değişen müşteri taleplerine en iyi şekilde cevap vermek adına KidsVille oyun alanları ile çocuklarınızın hizmetinde. KidsVille İzmir'de Forum Bornova ve İzmir Park AVM' de bulunuyor.

İletişim

Kazımdirik Mahallesi 372. SokakNo:75 Bornova İzmir