Nefess Yoga

Nefess Yoga

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Ders Ücreti

Evet
Hayır

Aylık Ders Ücreti

Evet
Hayır

Ders Paketi

8 Ders
10 Ders
20 Ders
Dönemsel Sınırsız Ders

Hafta İçi Ders Günleri

Evet
Hayır

Hafta Sonu Ders Günleri

Evet
Hayır

Nefes Egzersizleri

Evet
Hayır

Hamile Masajı

Evet
Hayır

Hamile Pilatesi

Evet
Hayır

Hamile Yogası

Evet
Hayır

Özel Ders

Evet
Hayır

Grup Dersi

Evet
Hayır

Spor Akademisi Mezunu Eğitmen

Evet
Hayır

Sertifikalı Uzman

Evet
Hayır

Fizyoterapist Eşliği

Evet
Hayır

Deneme Dersi var mı?

Evet
Hayır

En erken hamileliğin kaçıncı haftasında başlayabilir?

12. Hafta
16. Hafta

Ders süresi ne kadar?

45 Dakika
50 Dakika
1 Saat

Özel ders hizmeti veriliyor mu?

Evet
Hayır

Evde özel ders hizmeti veriliyor mu?

Evet
Hayır

Ders paketini dondurabiliyor mu?

Evet
Hayır

Hakkında

Nefess Yoga, hamilelik süresince, doğumdan sonra bebeğiniz ile katılabileceğiniz ve hatta çocuklara özel seanslar sunuyor. Nefess Yoga'nın ders programı, Hamile Yogası; Anne-Bebek Yogası ve Çocuk Yogasından oluşuyor.

Hamile Yogası dersleri, Salı 19:15 - 20:15 Şaylan Yılmaz; Çarşamba 17:45 - 18:45 Aycan Pınar Sitemkar; Cuma 19:15 - 20:15 Şaylan Yılmaz; Cumartesi 18:30 - 19:30 Aycan Pınar Sitemkar tarafından veriliyor.

Anne-Bebek Yogası dersi, Perşembe 12:15 - 13:15 Ayşegül Denktaş tarafından veriliyor.

Çocuk Yogası dersi ise, Çarşamba 16:30 - 17:30 arası Tuğçe Durakçı ile yapılıyor. Çocuk Yogası için dersten bir gün öncesine kadar rezervasyon yaptırılması gerekiyor. Aynı zamanda çocuk yogası ile eş zamanlı başlangıç seviyesine uygun Yoga I - Hatha dersi de bulunuyor. Çocuk yogası ile birlikte bu derse Nefess Yoga'daki avantajlı paketler ile katılabilirsiniz.

Hamilelik döneminde yapılan yoga, meditasyon ve nefes egzersizleri hamileliğinizin daha kolay ve sorunsuz geçmesini sağlayarak sizi doğuma güçlü ve farkında bir anne adayı olarak hazırlar. Gücünüzü ve fiziksel bütünlüğünüzü koruyarak, aydan aya değişen bedeniniz üzerinde farkındalık sağlamanıza yardımcı olur. Hamilelik süresince kilo artışına bağlı fiziksel yaralanmalardan koruyarak, doğum esnasında rahat nefes alıp verme yoluyla dayanıklılığınızı arttırır. Hamileliğin on ikinci haftasından itibaren doktorunuza danışarak Nefess Yoga'daki Hamile Yogası derslerine katılabilirsiniz.

Nefess Yoga'da, anne-bebek yogası dersleri bebeğiniz 8 haftasını doldurduktan sonra katılabileceğiniz ve bir saat süren seanslardan oluşuyor. Anne-bebek yogası, anne ile bebeğin beraberce ev dışında sosyal bir ortamda rahatlamalarını sağlıyor. Nefess Yoga, anne-bebek yogası derslerinde, evinizde bebeğinizle ne yaşıyorsanız, ne zaman emzirmek veya uyutmak isterseniz gerekli olan her konuda sizi destekliyor. Yoga seansları, bebeklerin uyku sorunu yaşamasını engellediği gibi gaz sorunu için de rahatlatıcı bir çözüm olarak öneriliyor.

Nefess Yoga'da çocuk yogası, 3 ila 7 yaş arası çocuklara doğru nefes almayı, doğru beden duruşunu alışkanlık haline getirmeyi ve hayal güçlerini kullanmayı amaçlıyor. Çocuk yogası, psikolojik ve yaratıcılık anlamında enerjik çocuğunuza esneklik ve dayanıklılık sağlıyor... Nefess Yoga'ya göre çocuk yogası sayesinde belli yaş aralıklarında kazanılan esneklik, hayat boyu sürecek beden kontrolü sağlıyor.

İletişim

Nene Hatun Sokak Binbir Apt. No: 7-B Moda Kadıköy İstanbul