Stüdyo Şado

Stüdyo Şado

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Teslim süresi

1 haftadan az
1-2 hafta
2-4 hafta
4-8 hafta
8+ hafta

Ne kadar önce iletişime geçmeliyim?

1 haftadan az
1-2 hafta
2-4 hafta
4-8 hafta
8+ hafta

Çekim türü

Hamilelik
Doğum
Yenidoğan
Bebek
Aile
Mezuniyet
Vaftiz
Babyshower
Doğum günü
Kırk uçurma

Çekim özellikleri

Stüdyo çekimi
Şehirdışında çekim
Evde çekim
Dış mekan çekimi
Yurtdıında çekim
Aksesuarlı-kostümlü çekim
Konsept çekim

Paket içeriği

Orjinal kopya teslim
Fotoğraf teslim
Albüm teslim
Poster teslim
Kanvas tablo
Film teslim

Hakkında

ŞadoStüdyo, 2016 yılında Beylikdüzü’nde kuruldu. Tecrübeleri 25 yıllık televizyon sektöründen bugünlere geliyor. Konularında tecrübeli ekibiyle profesyonel bir şekilde hizmet veriyor.

ŞadoStüdyo önce sizi dinliyor, sizin ihtiyacınız doğrultusunda, çözümü size sunuyor. Zamanınızın değerli olduğunun farkında ve söz verdiği zamanda işine başlıyor, dış çekimlerde çalışmaları için gerekli ekipmanı sürekli yanlarında taşıyarak gereksiz zaman kayıplarını önlüyor. İşleri büyük / küçük diye ayırt etmeden güler yüzle yapıyor. Yaptığı işlerin arkasında duruyor, en iyiyi, mutlu müşteriler yaratmak için, sizi kazanmak adına yapıyor. Biliyor ki başarı; yapılan iş sayısında değil, hakkıyla yapılan iş sonucu memnun müşterilerin tavsiyeleriyle oluşuyor. Toplam 450 m2 lik stüdyo alanımızda tüm fotoğrafçılık hizmetlerinin yanı sıra,geniş ve profesyonel ekibi ile prodüksiyon hizmetleri de verilmekte,bir çok TV projelerinde aktif hizmet vermektedir.

Doğum anınızı ölümsüzleştirmek için, ŞadoStüdyo'yu ziyaret etmeye ne dersiniz? Onlar sizinle tanıştığı için, siz de onlarla çalıştığınız için mutlu olacaksınız..

İletişim

Adnan Kahveci Mah. Büyükdere Cad. No: 1-2 34528 Beylikdüzü İstanbul