Bonbonelle

Bonbonelle

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Ne kadar önce iletişime geçmeliyim?

1 haftadan az
1-2 hafta
2-4 hafta
4-8 hafta
8+ hafta

Paket Türü

Yılbaşı
Doğum Günü
Doğum Odası
Baby Shower
Diş Buğdayı
Bebek Mevlüdü
Sünnet

Özellik

Masa/ Sandalye Temini
Barkovizyon Temini
Davetiye
Butik Pasta
Kişiye Özel Süsleme
Konsept Süsleme
Hediyelik Eşya Temini
Kostüm Temini

Paketlerde ihtiyaca göre değişiklik yapılabiliyor mu?

Evet
Hayır

Şehir dışına gönderim var mı?

Evet
Hayır

Hakkında

Bonbonelle, online satış sitesi üzerinden dekor ürünleri, aksesuarlar, nikah ve bebek şekerleri, davetiye, konsept ürünler sunan, sade ve hoş tasarımları ile annelerin ve anne adaylarının beğenisini kazanan bir marka. 2014 yılından bu yana organizasyon hizmeti sağlayan Marry Me Event markası ile düğün organizasyonları da gerçekleştiren firma, her türlü talebi titizlikle ele alarak, şık sonuçlarla kadınları mutlu ediyor.

Anne adaylarının baby shower hazırlıklarında ihtiyaç duyabilecekleri davetiye, hediyelik, sunum aksesuarları, dekorasyon malzemeleri gibi ürünleri hem web sitesinden hem de Etiler’deki atölyelerinden inceleyebilirsiniz. Doğum odası ve hastane süslemesi için edinebileceğiniz kapı süsleri, bebek hediyelikleri ve bebek şekerleri hem şık hem de natürel ürünlerden yapılıyor. Bonbonellede bebek şekerlerini dilerseniz kişiye özel tasarlanmış minik kavanozlarda, şişe, kese veya kutuda tercih edebilirsiniz. Bonbon içerikli bebek şekerleri dışında alternatif olarak, bebek kolonyası, lavanta kesesi, minik bal kavanozu, sabun, mum, makaron gibi ürünleri de kişiselleştirilmiş ambalajlarda yaptırabilirsiniz. Bebeğinizin cinsiyetine ve ismine özel hazırlanacak minik hediyelikler bebeğinizi görmeye gelenler için hoş birer hatıra olarak, en özel gününüze eşlik edecek.

Bonbonelle, hastane odası, baby shower ve doğum günü sunumlarını da, kişiye özel tasarımlarla, başarıyla organize ediyor. Bonbonelle’deki saç aksesuarları, cake topper, dilek ve davet kartları, arka plan gibi dekor ürünlerini de incelemenizi tavsiye ederiz.

İletişim

Etiler Mahallesi İncesu Sokak No:11/4 Beşiktaş İstanbul