Bir Davet Bir Şeker

Bir Davet Bir Şeker

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Ne kadar önce iletişime geçmeliyim?

1 haftadan az
1-2 hafta
2-4 hafta
4-8 hafta
8+ hafta

Paket Türü

Yılbaşı
Doğum Günü
Doğum Odası
Baby Shower
Diş Buğdayı
Bebek Mevlüdü
Sünnet

Özellik

Masa/ Sandalye Temini
Barkovizyon Temini
Davetiye
Butik Pasta
Kişiye Özel Süsleme
Konsept Süsleme
Hediyelik Eşya Temini
Kostüm Temini

Paketlerde ihtiyaca göre değişiklik yapılabiliyor mu?

Evet
Hayır

Şehir dışına gönderim var mı?

Evet
Hayır

Hakkında

Ata Süs markası olan Bir Davet Bir Şeker, bebek magneti, bebek şekeri, bebek hediyelikleri ve süs malzemeleri gibi ihtiyaçlarınızda güvenle alışveriş yapabileceğiniz bir yer. Maltepe’ de bulunan mağazasından ürün çeşitlerini inceleyerek karar vereceğiniz modelleri kişiye ve isme özel tasarımla sipariş edebilirsiniz.

Bir Davet Bir Şeker’de lazer kesim, pleksi ayna magnetler ve şık plakalar yaptırabilirsiniz. Kapı süsleri, sunum tepsileri, jardinyer, peçetelikler, bebek şekeri kutu ve bohça tasarımları, lavanta keseleri, mumluklar, kişiye özel hazırlanan kupa ve Türk kahvesi fincanları, çerçeveli ve resimli magnet modelleri, bebek kolonya şişeleri, resimlikler, kuru çiçek buketleri, bebek yastıkları, lohusa terlikleri, kapı süsleri, sarkıtmalı oda süsleri, çizgi film karakter temalı doğum günü parti malzemeleri, anahtarlık modelleri, çubuklu bebek şekerleri, bebek şekeri sunumu için vazo ve sepetler, sabun kutuları, şeker kutuları, süsleme ve hediyelik hazırlamak için tüller ve kürdeler, çubuklu konuşan parti kartları gibi sayısız hediyelik modellerine ulaşabileceğiniz ürünleri bebeğinizin cinsiyetine ve ismine özel fotoğraflı veya kişisel tercihinize uygun tasarımda yaptırabilirsiniz.

Bir Davet Bir Şeker, özverili ekibi ile sizlere en iyi hizmeti vermek için her zaman yanınızda. Bebeğinizin özel günü için yapacağınız hazırlıklarda hediyeliklerinizi seçmek için iki hafta önceden mağazayı ziyaret ederek siparişlerinizi verebilirsiniz.

İletişim

Bağdat Caddesi Güven İş Merkezi No 145 Maltepe İstanbul