Bebek ve Dünyası

Bebek ve Dünyası

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Ne kadar önce iletişime geçmeliyim?

1 haftadan az
1-2 hafta
2-4 hafta
4-8 hafta
8+ hafta

Paket Türü

Yılbaşı
Doğum Günü
Doğum Odası
Baby Shower
Diş Buğdayı
Bebek Mevlüdü
Sünnet

Özellik

Masa/ Sandalye Temini
Barkovizyon Temini
Davetiye
Butik Pasta
Kişiye Özel Süsleme
Konsept Süsleme
Hediyelik Eşya Temini
Kostüm Temini

Paketlerde ihtiyaca göre değişiklik yapılabiliyor mu?

Evet
Hayır

Şehir dışına gönderim var mı?

Evet
Hayır

Hakkında

Bebek ve Dünyası, İzmir’ de baby shower ve hastane odası süsleme hizmetinden yararlanabileceğiniz adreslerden birisi. Anne adaylarının isteklerine değer veren ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için gayret gösteren Bebek ve Dünyası, beklentilerinizi deneyimleri ile harmanlayarak ortaya güzel organizasyonlar çıkartıyor.

Bebeğinizle tanışmaya haftalar kala yaşayabileceğiniz en renkli günlerden biri olan baby shower partinizde, dilediğiniz temaya uygun olarak hazırlanmış parti ortamınız ve ikramlıklarınız, sizi dünyanın en mutlu anne adaylarından birisi yapacak! Beklediğiniz büyük gün geldiğinde ise, Bebek ve Dünyası hastane odası süsleme hizmetiyle yanınızda olmaya hazır. Bebeğinizi, iç açan ve renkli bir hastane ortamında karşılamak çok güzel olmaz mı? Hastane odası süsleme paketleriyle Bebek ve Dünyası, size bu ortamı en güzel şekilde sağlıyor. "Hayırlı olsun" demeye ve bebeğinizi görmeye gelen konuklarınızı da bu rengârenk ortamda karşılamış oluyorsunuz. Hastanede geçirdiğiniz saatlerin keyfine varmak için Bebek ve Dünyası hastane odası süsleme paketlerine göz atabilirsiniz. Mini pakette, bebeğinizin ismine özel kapı süslemesi, bebek beşiği ve anne yatağının süslemeleri ve odanızın iç süslemeleri yapılıyor. Standart pakette ise, tüm bunlara ek olarak ziyaretçi defteri, ikramlıklar, bebek hediyelikleri ve çantaları yer alıyor. Bebek ve Dünyası VIP pakette, standart pakete ek olarak, ikram masası ve bir çok farklı aksesuarlarla zenginleştirilmiş masa ve oda süslemeleri bulunuyor.

Bebek ve Dünyası, online olarak teklif almanızı sağlayan bir sisteme de sahip. Örnek uygulamaları görmek, baby shower ve hastane odası süsleme hizmetinden faydalanmak için Bebek ve Dünyası ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

İzmir' de freelance hizmet veriyor