Bestem Bale ve Dans Kursu

Bestem Bale ve Dans Kursu

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Program

Günlük
Aylık
Dönemlik
Yıllık
Yaz Okulu

Branşlar

Piano
Keman
Yan Flüt
Şan
Elektro Gitar
Klasik Gitar
Bas Gitar
Modern Dans
Caz Dans
Zumba
Resim
Bale
Güzel Sanatlar Hazırlık

Özellik

Özel Ders
Grup Dersi

Hangi yaş grupları için eğitimler var?

0-1 yaş
1-3 yaş
3-6 yaş
6-9 yaş
9+ yaş

Hakkında

2007 yılından bu yana İzmir Karşıyaka Bostanlı'da hizmet veren Özel Bestem Bale Ve Dans Kursu, Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı özel bir kurstur.Konservatuar mezunu,Devlet Opera ve Balesi bünyelerinde görev almış,tecrübeli,anatomi ve pedagoji eğitimi almış eğitim kadrosu ile kursiyerlere hobi seçenekleri sunarken,aynı zamanda Profesyonel anlamda Klasik Bale ve Modern Dans'ı meslek olarak seçmek isteyen öğrencileri Devlet Opera ve Balesi Çocuk Balesi ve Konservatuar'ların Bale ve Modern Dans bölüm sınavlarına hazırlamaktadır.

Öğrencilerimiz;bale ve dans disiplinini kazanırken,artistik yönlerini geliştirme,yeteneklerini keşfetme imakanı bulurlarken;yılsonu gerçekleştirilen gösteriler ile becerilerini ve sanatlarını sergilemelektedirler. Özgüven kazanımı, sosyalleşme ve beden disiplini oluşturmak açısından ailelerin çocukları için öncelikli tercihlerinden olan bale ve dans ,günümüzde çocuklar tarafından en çok sevilen sanat dalları olarak görülüyor. Bestem Bale Kursu’ nda Klasik Baleye başlangıç yaşı 3,5 olarak kabul ediliyor. Kurslar, yaş grubu ve seviyelere uygun olarak veriliyor.Bestem Bale Kursu’ nda, Dünya’ da önde gelen bale ekolü Rus Vaganova ve İngiliz Royal Academy of Dance sistemlerinde eğitim veriliyor. Bestem Bale Kursu’ nda öğrencilere ayrıca Modern Dans,Salon Dansları (Latin Dans),Zumba ve Dünya Dansları gibi farklı alanlarda da eğitimler sağlanıyor. Dansın her çeşidinde kendini yetiştirmek isteyen bir kursiyer, Bestem Bale Kursu’ nda özenli bir eğitimle beklentilerine ulaşabiliyor.

Bestem Bale Kursu, 2 yıl baleye hazırlıkla beraber 8 yıl akademik bale eğitimini tamamlayan, Milli Eğitim Bakanlığı sınavı sonunda başarılı olan öğrencilere MEB onaylı sertifika veriyor. Bu belge ile Bale eğitmeni olma hakkı bulunuyor. Ayrıca;4 yıllık Modern Dans eğitim programını tamamlayan ve MEB.sınavında başarılı olan öğrencilere yine MEB.onaylı Sertifika vererek,Dans Eğitmeni olabilme imkanları sunuyor.Bestem Bale kursu ile iletişime geçerek, eğitimler hakkında bilgi alabilirsiniz.

İletişim

6347 Sokak Nacibey Apt No: 18/A Karşıyaka Bostanlı İZMİR