Yıldız Dans ve Müzik Akademi

Yıldız Dans ve Müzik Akademi

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Program

Günlük
Aylık
Dönemlik
Yıllık
Yaz Okulu

Branşlar

Piano
Keman
Yan Flüt
Şan
Elektro Gitar
Klasik Gitar
Bas Gitar
Modern Dans
Caz Dans
Zumba
Resim
Bale
Güzel Sanatlar Hazırlık

Özellik

Özel Ders
Grup Dersi

Hangi yaş grupları için eğitimler var?

0-1 yaş
1-3 yaş
3-6 yaş
6-9 yaş
9+ yaş

Hakkında

Yıldız Dans ve Müzik Akademi, çocukların müzik yeteneğinin erken yaşlarda geliştirilmesini hedefleyerek, uzman öğretmen kadrosuyla, 6. aydan itibaren miniklerinizi müziğe davet ediyor.

6 ay – 18 ay bebekler için müzik programıyla, çocukların müzikle birlikte dünyayı daha çok tanıyıp, kavramaları amaçlanıyor. Çocuklara, özgürce keşfederek öğrenme olanağı, birlikte şarkı söyleyerek, çalarak, dinleyerek ve hareketlerle veriliyor. 6. aydan itibaren onlara hareket özgürlüğü tanıyan sınıflarda haftada bir gün bebekleriniz müzikle tanışmaya başlıyor.

18 ay – 3 yaş bebekler için müzik programıyla, piyanodan ritim enstrümanlarına, resimli kitaplardan günlük yaşantımızdaki nesnelerden yapılmış oyuncaklara kadar farklı araç gereçleri ve temeli hareket ve müzik destekli olan Orff metodu da kullanılarak çocuklar müzikle buluşturuluyor.

Piyano, keman, gitar, şan, flüt, vokal, solfej dersleri de verilen akademi, ulaşımı kolay, merkezi bir konumda olması nedeniyle de çocuklarınız ve sizlere kolaylık sağlıyor.

İletişim

Koşuyolu Mahallesi Dinlenç Caddesi Arda Sokak No: 4/A Kadıköy İstanbul