Tan Sağtürk Akademi

Tan Sağtürk Akademi

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Program

Günlük
Aylık
Dönemlik
Yıllık
Yaz Okulu

Branşlar

Piano
Keman
Yan Flüt
Şan
Elektro Gitar
Klasik Gitar
Bas Gitar
Modern Dans
Caz Dans
Zumba
Resim
Bale
Güzel Sanatlar Hazırlık

Özellik

Özel Ders
Grup Dersi

Hangi yaş grupları için eğitimler var?

0-1 yaş
1-3 yaş
3-6 yaş
6-9 yaş
9+ yaş

Hakkında

İlk tohumları yıllar önce Teşvikiye’de attılan Tan Sağtürk Akademi; doğusundan batısına 14 yılda neredeyse Türkiye’nin her bölgesine ulaştı.

Balenin, dansın kısaca sanatın daha çok sevilmesi ve yaygınlaşması için çıktıkları yolculukta; öğrencilerinin gerek sosyal hayatlarına gerekse kişisel gelişimlerine katkı sağlayarak, onları gelecek nesillere sağlam adımlarla taşımayı misyon edinen Tan Sağtürk Akademi, baleden dansa, danstan müziğe, müzikten çağdaş sirk sanatlarına kadar sunduğu eğitimlerle kültür sanatın da birçok dalına katkı sağlamaya devam etmektedir.

Bale öncesi hazırlık eğitimine 3-4 yaş arası öğrenciler kabul edilmektedir. Dersin amacı miniklere baleyi ve müziği sevdirmek; ilerleyen dönemlerde Klasik Bale ve Müzik eğitimine onları hazırlamaktır.

Mini balenin ardından, klasik bale, bale jimnastiği ile devam edebileceği gibi, street jazz, hip-hop, jazz dans, modern dans, latin dasları veya Rock'n Roll ile dans tutkusunu sürdürebilir. Müzik konusunda da dilediği enstürmanın eğitimin alabileceği gibi, yaratıcı drama ya da resim alanında keyifli vakit geçirebilir.

İletişim

19 Mayıs Caddesi No: 43 Fulya Şişli İstanbul