Kreas Sanat Akademisi

Kreas Sanat Akademisi

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Program

Günlük
Aylık
Dönemlik
Yıllık
Yaz Okulu

Branşlar

Piano
Keman
Yan Flüt
Şan
Elektro Gitar
Klasik Gitar
Bas Gitar
Modern Dans
Caz Dans
Zumba
Resim
Bale
Güzel Sanatlar Hazırlık

Özellik

Özel Ders
Grup Dersi

Hangi yaş grupları için eğitimler var?

0-1 yaş
1-3 yaş
3-6 yaş
6-9 yaş
9+ yaş

Hakkında

Kreas Sanat Akademisi, Beylikdüzü’ nde bulunan, müzik, dans ve görsel sanatlar branşlarında hizmet veren bir sanat eğitim merkezi olarak, 2018 yılından bu yana hizmet veriyor.

Kreas Sanat Akademisi, müzik eğitimi almasını istediğiniz çocuğunuz için birçok farklı branşta eğitim sağlıyor. Piyano, gitar, keman ve bateri enstrümanlarının yanında, duyu farkındalığı programları, ses - ritim kulübü, Beylikdüzü Çocuk Orkestrası ve çocuk korosu ile öne çıkan, tam donanımlı bir müzik akademisi. Çocukların müzik eğitimine başlaması için doğru bir adres arıyorsanız, Kreas Sanat Akademisi’ ndeki müzik eğitim programlarını inceleyebilirsiniz. Kreas Müzik Akademisi’ nde enstrüman eğitimlerine beş yaştan itibaren başlanıyor. Birebir özel ders şeklinde uygulanan enstrüman eğitiminin yanında solfej dersleri de veriliyor. Haftada iki ders olarak uygulanan enstrüman eğitimleri dışında, çocuğunuz, akademi bünyesinde düzenlenen müzikal etkinliklere de katılım sağlıyor. Beş yaştan itibaren haftanın bir günü yapılan Kreas Çocuk Orkestrası çalışmalarında, ksilofon, perküsyon eğitimi yanında nota ve ritim eğitimleri veriliyor.

Çocuğunuzun akademik standartlarda müzik ve bale eğitimi almasını istiyorsanız, seçeceğiniz kursun dünyada geçerli ve güncel metotları uyguluyor olmasına dikkat etmenizi öneririz. Kreas’ta ABRSM ve Vaganova gibi dünyada geçerli müfredat uygulamaları yer alıyor. Akademi bünyesindeki bale programları haftanın iki günü olarak düzenleniyor ve dört yaştan itibaren başlıyor. Bale eğitiminde Vaganova Sertifika Programı uygulanıyor. Kreas Sanat Akademisi’ nde çocuklar için, yaratıcı drama, modern dans, zumba, resim, yaratıcı çizim atölyeleri, heykel gibi görsel ve sahne sanatları branşlarına yönelik eğitimler de bulunuyor. Konservatuar hazırlık programları ve sahne etkinliklerine de yer verilen akademide ayrıca prova ve kayıt stüdyosu ile bir müzik market de müzik severlerin hizmetinde.

Ebeveynler için, çocuklara yönelik birçok kurs seçeneği arasından seçim yapmanın zorlaştığı bu çağda, eğitimciler ile sağlıklı iletişim kurabileceğiniz, profesyonel ve güncel eğitim olanağı sağlayan bir yerde karar kılmak oldukça fark yaratıyor. Kreas Sanat Akademi, çocukların etkili yöntemler eşliğinde, doğru bir sanat eğitimi almalarını amaçlıyor. Kreas Sanat Akademi’ deki programlar hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Adnan Kahveci Mahallesi Harbiye Caddesi Zigana Tria Corner Beylikdüzü İstanbul