DansKeyfi Dans Akademileri

DansKeyfi Dans Akademileri

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Program

Günlük
Aylık
Dönemlik
Yıllık
Yaz Okulu

Branşlar

Piano
Keman
Yan Flüt
Şan
Elektro Gitar
Klasik Gitar
Bas Gitar
Modern Dans
Caz Dans
Zumba
Resim
Bale
Güzel Sanatlar Hazırlık

Özellik

Özel Ders
Grup Dersi

Hangi yaş grupları için eğitimler var?

0-1 yaş
1-3 yaş
3-6 yaş
6-9 yaş
9+ yaş

Hakkında

DansKeyfi Dans Akademileri 1998 yılından beri Ulaş Ata önderliğinde, çocuklara ve yetişkinlere yönelik dans eğitimleri ve kurumsal eğitimler veriyor. Uzun yıllara dayanan tecrübesi ile yüzlerce eğitmen ve binlerce öğrenci yetiştiren akademi, 2012 yılında düzenlediği dans etkinliği ile Guinness Rekorlar kitabina girmistir. Çocuğunuzu dansla tanıştırmak, dansı sevmesini sağlamak ve dans eğitimini profesyonel bir ortamda almasını sağlamak isterseniz, Dans Keyfi Dans Akademisi en doğru tercih olacaktır.

Dans Keyfi Dans Akademilerinde çocuklar için, latin dans, street dans, modern dans, jazz dans, serbest dans çalışmaları ve zumba çalışmalarına yer veriliyor. Konusunda uzman eğitmenler eşliğinde, çocuğunuzun keyif alacağı bir dans branşına yönlendirileceği kurum çocuklarınızı dansın büyülü dünyası ile tanıştırmak için siz ebeveynleri bekliyor. Kurum aynı zamanda Türkiye' de önde gelen özel firmaların personel eğitimlerinde, üniversitelerin dans kulüplerinin kurulmasında ve birçok etkinlikte, profesyonel dans eğitimleri sağlıyor.

İnsanların ve çocukların hayatına renk katan Dans Keyfi Dans Akademileri, çocuklarınızı bu büyülü atmosfere davet ediyor. DansKeyfi Dans Akademileri' nin, İstanbul Altunizade , Ataşehir , Tuzla , Çekmeköy ve Sakarya'da şubeleri bulunuyor.

İletişim

Kısıklı Caddesi , Haluk Türksoy Sokak No:1 Altunizade İstanbul