Stüdyo Denge

Stüdyo Denge

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Program

Günlük
Aylık
Dönemlik
Yıllık
Yaz Okulu

Branşlar

Jimnastik
Aikido
Yüzme
Futbol
Basketbol
Voleybol
Tenis
Yoga
Tekvando

Oyun grubu

Evet
Hayır

Hangi yaş gruplarınız için programlarınız mevcut?

0-1 yaş
1-3 yaş
3-6 yaş
6-9 yaş
9+ yaş

Özel gereksinimli çocuklar için programınız var mı?

Evet
Hayır

Doğum günü kulanabiliyor mu?

Evet
Hayır

Hakkında

Stüdyo Denge İzmir’ de Bostanlıdaki merkezinde, yoga eğitimleri veriyor. Yin yoga, hatha yoga, yoga terapi, soft yoga, hamile yogası programları bulunan Stüdyo Denge, yoganın çocuklar üzerindeki faydalarına inanarak, çocuk yogası derslerine de yer veriyor.

Stüdyo Denge’ nin Bostanlıdaki merkezinde hafta içi çarşamba günleri; hafta sonu ise cumartesi günleri çocuk yogası derslerine katılım sağlanabiliyor. Çocuk yogası, yoga duruşlarının yani asanaların çocuklar için uyarlanmış halidir. Çocukların bedeni zorlamadan, kolaylıkla yapabildikleri bu duruşlar onların özgüven ve kendi bedenleri üzerinde disiplin geliştirmelerine yardımcı olur. Aynı zamanda rekabetten uzak ve rahatlatıcı bir yanı olduğu için çocukların eğlenerek yaptığı bir egzersizdir. Onların doğru nefes almayı öğrenmesini, bedenlerini kontrol etmelerini, esneklik kazanmalarını ve sosyalleşmelerini sağlar. Giderek daha çok ebeveyn tarafından ilgi gören çocuk yogası programları, çocuk bedeninin sağlıklı gelişimi için önerilen egzersiz modellerinden biri.

Stüdyo Denge’ nin çocuk yogası uzmanı yoga eğitmenlerinden oluşan deneyimli kadrosu çocuğunuzun yogayla tanışmasını sağlayarak; yoga sayesinde, kendi bedenini, diğer insanları ve doğayı sevmesine katkı sağlıyor. Siz de çocuğunuzun günümüzün en çok tercih edilen ve çocuklar için güvenilir bir egzersiz modeli olan yoga ile tanışmasını isterseniz Stüdyo Denge ile çocuk yogası programları hakkında görüşebilirsiniz. Bunun için formu doldurmanız yeterli!

İletişim

6346 Sokak No:1 D:6 Bostanlı Karşıyaka İzmir