My Gym

My Gym

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Program

Günlük
Aylık
Dönemlik
Yıllık
Yaz Okulu

Branşlar

Jimnastik
Aikido
Yüzme
Futbol
Basketbol
Voleybol
Tenis
Yoga
Tekvando

Oyun grubu

Evet
Hayır

Hangi yaş gruplarınız için programlarınız mevcut?

0-1 yaş
1-3 yaş
3-6 yaş
6-9 yaş
9+ yaş

Özel gereksinimli çocuklar için programınız var mı?

Evet
Hayır

Doğum günü kulanabiliyor mu?

Evet
Hayır

Hakkında

1982 de California’da kurulan My Gym, dünyada 300'den fazla noktada hizmet vermektedir. Sporu eğlenceye dönüştürerek, çocukların bedensel ve ruhsal gelişimlerine destek olan My Gym, geliştirdiği benzersiz programlar ile bir çok ödül almıştır.

My Gym 6 haftalık bebeklerden 13 yaşa kadar olan çocukların fiziksel, bilişsel ve duygusal gelişimlerine yardımcı olmak için sıra dışı bir hareket programı yaratmıştır.

My Gym gruplarında programlar uzman öğretmen tarafından psikolog koçluğunda yürütülür ve çocuğun özgüveninin artmasına, bağımsızlık kazanmasına, sosyalleşebilmesine, yaşına uygun becerileri edinebilmesine, oyun oynama becerisini geliştirebilmesine yardımcı olur.

Bir çocuğun fiziksel gelişimi onun gelecekteki mutluluğunda önemli bir role sahiptir, My Gym de buradan yola çıkarak, çocuklara fiziksel faaliyetleri bir yaşam tarzı olarak aşılamak amacı ile ilerlemektedir. My Gym programından elde edilen faydalar fiziksel olmanın da ötesinde, çocuğun hayatının her alanına yansıyan bir özgüven inşa etmektir.

My Gym nerelerde bulunuyor? Akatlar Merkez Şube, Ataköy, Ataşehir, Bağdat Caddesi, Bahçeşehir, Kemerburgaz, Ümraniye, Kurtköy, Bursa, Çorlu, Antakya...

Sunulan hizmetler ve fiyatlar merkezler arasında değişiklik gösterebiliyor, ek hizmetler verilebiliyor. Bu yüzden çocuğunuzun hangi merkezde programa katılacağını formda belirtmenizi öneririz.

İletişim

MKM Uğur Mumcu Caddesi No: 8 Akatlar Beşiktaş İstanbul