Kreas Sanat Akademisi

Kreas Sanat Akademisi

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Program

Günlük
Aylık
Dönemlik
Yıllık
Yaz Okulu

Branşlar

Jimnastik
Aikido
Yüzme
Futbol
Basketbol
Voleybol
Tenis
Yoga
Tekvando

Oyun grubu

Evet
Hayır

Hangi yaş gruplarınız için programlarınız mevcut?

0-1 yaş
1-3 yaş
3-6 yaş
6-9 yaş
9+ yaş

Özel gereksinimli çocuklar için programınız var mı?

Evet
Hayır

Doğum günü kulanabiliyor mu?

Evet
Hayır

Hakkında

Beylikdüzü’ nde bulunan Kreas Sanat Akademisi’ nde sanat eğitimleri, yaratıcı atölyeler ve hobi kurslarının yanında hareket ve spor odaklı faaliyetlere de yer veriliyor.

Kreas’ ta çocuklar için dört yaştan itibaren Vaganova sertifika programı ile uygulanan bale kursu, sanat akademisinin en çok tercih edilen branşlarından biri. Çocuğunuzun hayatına biraz hareket katarak yaratıcılığının pekişmesini istiyorsanız yaratıcı dans kurslarına göz atabilirsiniz. Karma dans uygulamalarının yapıldığı yaratıcı dans kursu, 4 ila 10 yaş arasındaki çocuklara hitap ediyor. Bu kurs haftanın iki günü olarak uygulanıyor. 14 yaş ve sonrası için ise, modern dans ve zumba kursları bulunuyor. Modern dans kurslarında özgün dans biçimleri ve çocuğa özgür hareket olanağı sağlayan hareket rutinleri uygulanıyor. Dans ve fitness birlikteliğinin en eğlenceli hali olan zumba kursunda ise; çocuklar müzik eşliğinde mutlulukla, hareket etme becerilerini geliştiriyor; ritim duyguları güçleniyor. Dansı, müziği, sanatı çocuğunuzun hayatına katmanıza olanak sağlayan Kreas Sanat Akademisi, hem akademik gücü hem de hobi kursları ile çocukların severek gelip sosyalleşebildikleri bir akademi. Hareket ve yaratıcılık odaklı, çocukları yüreklendiren ve geliştiren tüm beden çalışmaları Kreas Sanat Akademisi bünyesinde uzman eğitmenler tarafından veriliyor. Çocuk bedeninin erken yaşta hareket kapasitesinin gelişimi ve esneklik kazanması, ileride seçeceği spor veya dans branşlarında sakatlanma riskini azaltarak, çocuğun hem bedenine güvenmesini sağlıyor hem de özgüven gelişimini destekliyor.

Kreas Sanat Akademisi’ ndeki hareket odaklı eğitim kursları hakkında detaylı bilgi edinmek için formu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Adnan Kahveci Mahallesi Harbiye Caddesi Zigana Tria Corner Beylikdüzü İstanbul