Ata Jimnastik ve Özel Beden Eğitim Merkezi

Ata Jimnastik ve Özel Beden Eğitim Merkezi

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Program

Günlük
Aylık
Dönemlik
Yıllık
Yaz Okulu

Branşlar

Jimnastik
Aikido
Yüzme
Futbol
Basketbol
Voleybol
Tenis
Yoga
Tekvando

Oyun grubu

Evet
Hayır

Hangi yaş gruplarınız için programlarınız mevcut?

0-1 yaş
1-3 yaş
3-6 yaş
6-9 yaş
9+ yaş

Özel gereksinimli çocuklar için programınız var mı?

Evet
Hayır

Doğum günü kulanabiliyor mu?

Evet
Hayır

Hakkında

Çocuklar hareket ederek mutlu olurlar. Fiziksel aktiviteler; çocuklara özgüven kazandırdığı gibi eğitim hayatlarında da avantaj sağlar. Hareket etmeyi seven veya hayatına hareket katmasını istediğiniz çocuğunuz için, Ata Jimnastik ve Özel Beden Eğitim Merkezi, çok yönlü bir hizmet sağlıyor.

Bilimsel çalışmalar, fiziksel aktivitede bulunan çocukların, bilişsel ve sosyal gelişimlerinin yaşıtlarına göre daha iyi olduğunu, sportif olarak aktif olan çocukların, anksiyete gibi olumsuz davranışlarının azaldığını kanıtlıyor. Ata Jimnastik ve Özel Beden Eğitim Merkezi, bu bilinçle, 3-11 yaş aralığındaki çocuklara jimnastik ve Çok Yönlü Hareket Eğitimi Programı sunuyor. Yaşlarına göre 6 ila 8 kişilik gruplar halinde eğitim verilen merkezde profesyonel eğitmenler görev yapıyor.

Öncelikli amacı, çocuklarda spor bilinci oluşturmak ve fiziksel becerilerle beraber bedenin kapasitesini artırmak olan Ata Jimnastik ve Özel Beden Eğitim Merkezi aynı zamanda, uzman kadrosu ile, özel eğitime ihtiyaç duyan çocuklara ve bireylere yönelik “Özel Beden Eğitimi Programı” da sunuyor. Gelişim süreçlerini yaşıtlarından geride takip eden çocuklar ile, otizm, yaygın davranış bozukluğu gibi tanılar almış çocuklar, bu eğitim programı ile çok ciddi gelişimler gösteriyor. Özel Beden Eğitim Programı sayesinde ifade edici dil gelişimi sağlanırken, odaklanma problemi ve öfke gibi olumsuz davranışların gerilediği görülüyor.

Ata Jimnastik ve Özel Beden Eğitim Merkezi çocukların yaşam kalitesini arttıran bedensel aktiviteleri belli bir disiplin halinde sunarak ailelere ve gelecek nesillere destek oluyor.

İletişim

Tatlısu Mahallesi Akdağ Caddesi Kaçkar Apartmanı No: 63/A Ümraniye İstanbul