Ata Jimnastik ve Özel Beden Eğitim Merkezi

Ata Jimnastik ve Özel Beden Eğitim Merkezi

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Program

Günlük
Aylık
Dönemlik
Yıllık
Yaz Okulu

Branşlar

Jimnastik
Aikido
Yüzme
Futbol
Basketbol
Voleybol
Tenis
Yoga
Tekvando

Oyun grubu

Evet
Hayır

Hangi yaş gruplarınız için programlarınız mevcut?

0-1 yaş
1-3 yaş
3-6 yaş
6-9 yaş
9+ yaş

Özel gereksinimli çocuklar için programınız var mı?

Evet
Hayır

Doğum günü kulanabiliyor mu?

Evet
Hayır

Hakkında

Çocuklar hareket ederek mutlu olurlar. Fiziksel aktiviteler; çocuklara özgüven kazandırdığı gibi eğitim hayatlarında da avantaj sağlar.

Bilimsel çalışmalar fiziksel aktivitede bulunan çocukların bilişsel ve sosyal gelişimlerinin yaşıtlarına göre daha iyi olduğunu, sportif aktivitede bulunan çocukların anksiyete gibi olumsuz davranışlarının azaldığını kanıtlamıştır.

Ata Jimnastik ve Özel Beden Eğitim Merkezi, bu bilinçle, 3-11 yaş aralığındaki çocuklara jimnastik ve Çok Yönlü Hareket Eğitimi Programı sunmaktadır. Yaşlarına göre 6-8 kişilik gruplar halinde eğitim vermektedirler.

Öncelikli amacı, çocuklarda spor bilinci oluşturmak ve fiziksel becerileri, kapasiteyi artırmak olan Ata Jimnastik ve Özel Beden Eğitim Merkezi aynı zamanda, uzman kadrosu ile özel eğitime ihtiyaç duyan bireylere yönelik “Özel Beden Eğitimi Programı” sunmaktadır. Gelişim süreçlerini yaşıtlarından geri takip eden çocuklar, otizm, yaygın davranış bozukluğu gibi tanılar almış çocuklar bu eğitim programı ile çok ciddi gelişimler göstermektedir. Özel Beden Eğitim Programı sayesinde ifade edici dil gelişimi sağlanırken odaklanma problemi ve öfke gibi olumsuz davranışların söndüğü görülmektedir.

İletişim

Tatlısu Mah. Akdağ Cad. Kaçkar Apt. No: 63/A Ümraniye İstanbul