Mutlu Krallık Çocuk Etkinlik Merkezi ve Defne Ağacım Anaokulu

Mutlu Krallık Çocuk Etkinlik Merkezi ve Defne Ağacım Anaokulu

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Program Tipi

Atölyeler
Oyun Grupları

Program

Günlük
Aylık
Dönemlik
Yıllık
Yaz Okulu

Branşlar

Resim Atölyesi
Ritim – Müzik Atölyeleri
Spor- Gelişimsel Hareket Atölyeleri
Yaratıcılık Atölyesi
Yabancı Dil Atölyesi
Drama Atölyesi
Mutfak Atölyesi
Maket – Uçurtma – Oyuncak Yapımı Atölyeleri
Hikaye – Masal Atölyeleri
Bilim – Fen – Doğa Atölyeleri
Ebru – Seramik Atölyeleri
Zeka Oyunları – Kavram Çalışmaları Atölyeleri

Özellik

Beslenme saati
Anne bebekli grup

Hangi yaş grupları için atölyeleriniz mevcut?

0-1 yaş
1-3 yaş
3-6 yaş
6-9 yaş
9+ yaş

Hangi yaş grupları için oyun gruplarınız mevcut?

0-1 yaş
1-2 yaş
2-3 yaş

Doğum günü kutlanabiliyor mu?

Evet
Hayır

Ücretsiz deneme dersiniz var mı?

Evet
Hayır

Hakkında

Bir anne olarak çocuğunuzun hareketsiz, mavi ekran bağımlısı ve sosyal hayattan uzak bireyler olarak yetişmesi en korkulu rüyanız olabilir. Çocuğunuzun hayatına hareket katmak, yaşıtlarıyla sosyalleşmesini sağlamak, farklı etkinliklerle yeni beceriler geliştirmesini sağlamak ve motor becerilerinin pekişmesine katkıda bulunmak elinizde.

Mutlu Krallık Samandıra’da, çocuğunuzun yaşıtlarıyla eğlenmesi ve sosyalleşmesi için harika bir ortam bulunuyor. Çocuğunuzun paylaşmayı, oyun kurmayı ve oynamayı, sosyal beceriler geliştirmeyi öğrenmesini istiyorsanız, burası aradığınız yer olabilir. Yaratıcı, sevgi dolu ve hijyenik bir ortam sunan Mutlu Krallık’ ta çocuklar için birbirinden eğlenceli etkinlikler düzenleniyor. Çocuğunuz yeni oyun arkadaşları ediniyor. Kendi yaşına uygun oyunlar oynuyor ve hayal dünyasını zenginleştiriyor. Masal saatleri, drama çalışmaları, resim, el becerilerine yönelik aktiviteler, kukla gösterileri, gelişime yönelik atölyeler onların kendilerini ve yeteneklerini keşfetmesini sağlıyor. Mutlu Krallık Oyun Grubu’ nda, drama, jimnastik, müzik dersleri ve çeşitli faaliyetlere yer veriliyor. Samandıra Defne Ağacım Anaokulu ise 3 ila 6 yaş arası çocuklara yönelik olarak alternatif eğitim modeli çerçevesinde eğitim sunan bir anaokulu. Her gün saat 9.00 ve 16.00 saatleri arası hizmet veren kurum, yenilikçi eğitim modeli ile çocuğunuzun duygusal ve sosyal gelişimini destekliyor. Defne Ağacım çocukları, günlük yaşam becerilerini gelişmiş, kendi ihtiyaçlarını karşılayabilen; duygusal yönden güçlü; sosyal becerileri ve iletişimleri kuvvetli; somut deneyimlerle öğrenmeye hevesli; kendine güvenli ve motivasyonu yüksek; karar verme becerisi gelişkin çocuklar olarak yetişiyorlar. Defne Ağacım Anaokulu’ nda çocukların kendi günlerini planlamalarına, görev ve sorumlulukları koordine etmelerine olanak sağlanıyor.

Mutlu Krallık Oyun Grubu ve Defne Ağacım Anaokulu hakkında detaylı bilgi almak ve yetkililerle iletişim kurmak için formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Abdurrahmangazi Mahallesi Sevenler Caddesi Tertip Sokak No: 18 Samandıra Sancaktepe İstanbul