Ekol Drama Sanat Evi

Ekol Drama Sanat Evi

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Program Tipi

Atölyeler
Oyun Grupları

Program

Günlük
Aylık
Dönemlik
Yıllık
Yaz Okulu

Branşlar

Resim Atölyesi
Ritim – Müzik Atölyeleri
Spor- Gelişimsel Hareket Atölyeleri
Yaratıcılık Atölyesi
Yabancı Dil Atölyesi
Drama Atölyesi
Mutfak Atölyesi
Maket – Uçurtma – Oyuncak Yapımı Atölyeleri
Hikaye – Masal Atölyeleri
Bilim – Fen – Doğa Atölyeleri
Ebru – Seramik Atölyeleri
Zeka Oyunları – Kavram Çalışmaları Atölyeleri

Özellik

Beslenme saati
Anne bebekli grup

Hangi yaş grupları için atölyeleriniz mevcut?

0-1 yaş
1-3 yaş
3-6 yaş
6-9 yaş
9+ yaş

Hangi yaş grupları için oyun gruplarınız mevcut?

0-1 yaş
1-2 yaş
2-3 yaş

Doğum günü kutlanabiliyor mu?

Evet
Hayır

Ücretsiz deneme dersiniz var mı?

Evet
Hayır

Hakkında

Ekol Drama, 1999 yılında kurulmuş ve alanında uzman eğitmenler ile çalışan bir eğitim kurumu. Öğrenci merkezli en etkili eğitim disiplinlerinin başında gelen yaratıcı drama tekniğini kullanarak, bireysel gelişimi destekliyor ve yaratıcılığı ortaya çıkarmaya imkan tanıyor.

Ekol Drama'da çocuklara yaratıcı drama, İngilizce yaratıcı drama, resim ve müzik eğitimleri veriliyor. Çocuğunuzun kişiliğinin gelişmesi, özgüven kazanması, sanatla ilgilenmesi ve evrensel değerlerle tanışması için Ekol Drama'nın etkinliklerine çocuklarınızı dahil edebilirsiniz.

Ekol Drama Eğitim Enstitüsü Sömestr tatilinde 25 Ocak 2019 Cuma günü Fenerbahçe şubesinde, 26 Ocak 2019 Cumartesi günü Nişantaşı şubesinde gün boyu eğitici, yaratıcılığı besleyen ve renkli atölyeleriyle çocuklarla buluşuyor. 5-8 ve 8-12 yaş aralığındaki çocuklar için düzenlenecek atölyeler farklı disiplinlerden uzman eğitmenler eşliğinde gerçekleşecek.

Programda, Ekoldrama ve Makers Türkiye işbirliği ile oluşturulan "Drama ve Maker" atölye serisinden iki eğitim de yer alıyor. Çocuklar için çeşitli ilgi alanlarına hitap eden içerikler de bulunuyor. Çocuklar bu atölyelerde kendi kahramanlarını yaratabilir, tiyatroyla tanışabilir, dansın tadına varabilir, kendi kuklasını tasarlayarak hikayesini anlatabilir, kendisini çizgiler ve renkler ile ifade etmeyi öğrenebilir ya da eşsiz bir masalın büyülü dünyasına katılabilir... Atölyeler boyunca çocuklar, eğitmenleri eşliğinde yaratıcı drama tekniklerinden yararlanarak, kendilerini ifade etmeyi ve hayalden gerçeğe geçişi deneyimleyecekler.

Ekol Drama Sanat Evi, Nişantaşı'ndaki merkezinde ve Fenerbahçe Kurukahveci Sokak 3 Numara'daki Kadıköy Şubesi'nde hizmet veriyor. Ekol Drama Sanat Evi etkinlikleri ve atölye fiyatları hakkında bilgi almak için formu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Albay Sadri Alantar Sokak 37/B, Fulya Nişantaşı Şişli İstanbul