ŞECE Danışmanlık

ŞECE Danışmanlık

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Ne kadar önce iletişime geçmeliyim?

1 haftadan az
1-2 hafta
2-4 hafta
4-8 hafta
8+ hafta

Hizmet Tipi

Yenidoğan hemşiresi
Hemşire
Hasta bakıcı
Bebek bakıcısı
Çocuk bakıcısı
Oyun ablası
Şoför
Aşçı

Hizmet Özelliği

Gündüzlü
Yatılı
Saatli
Gece
Yurtdışında bakım hizmeti
İkiz bebek bakıcısı
Yabancı bakıcı

Hakkında

Şece Danışmanlık, Çalışma Bakanlığından izinli ve İŞKUR'a bağlı 134 nolu izin belgeli kurumsal bir danışmanlık firması olarak 2000 yılından bu yana zamanında ve hatasız olarak size ihtiyacınıza yönelik eleman sunuyor.

Çok değer verdiğiniz, beraber her dakikasına doyamadan vakit geçirmek istediğiniz bebeğinizi emin ellere teslim etmek zor da olsa Şece Danışmanlık size bu rahatlığı ve güveni vererek hizmet sunmayı amaçlıyor. Bebeğinizin sorumluluğunu üstlenerek bakımınından, beslenmesine, oyunundan uykusuna kadar tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bakıcı ya da dadı, gündüz veya yatılı olarak hizmet alabileceğiniz nitelikli elemanları seçiminize sunuyor. Şece Danışmanlıkta bebek bakıcıları seçimi özellikle özenle yapılıyor; kişilik testi yapılarak, aldığı eğitimler, sertifikaları ve referansları özel olarak değerlendirmeye tabi tutularak sizlere sunuluyor. Seçim süreci hızla ve özenle müşteri temsilcinizin desteğiyle ilerliyor.

Şece Danışmanlık sektörde deneyimli, eğitimli, özverili ve referanslı elemanları bünyesine katarak ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olmaya devam ediyor. Şece Danışmanlık 'ın güvenilir ellerinden bebeğinizi gönül rahatlığıyla bırakabileceğiniz bakıcınızı kolaylıkla bulacaksınız! Bu özel hizmeti almak ve Şece Danışmanlık'ın profesyonel desteğinden faydalanmak için formu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Levent Mahallesi Aytar Caddesi Aytar Apartmanı No: 20 Daire 3 1.Levent / Beşiktaş / İstanbul