Karemel Lab Bakery Cafe

Karemel Lab Bakery Cafe

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Kapasite

0-25
26-50
51-100
100+

Parti Alanı

Açık Alan
Kapalı Alan

Mekan Özellikleri

Bahçe
Salon
Havuz başı
Oyun alanı
Otopark

Özellik

Yemek servisi
Dışarıdan catering getirme imkanı
Pasta servisi
4-8 hafta
Dışarıdan pasta getirme imkanı
Fotoğrafçı hizmeti
Fotoğrafçı getirme imkanı
Organizasyon ve süsleme hizmeti
Organizasyon ve süsleme firması getirme imkanı
Palyaço
Yüz boyama
Animatör
İllüzyonist
Kostüm
Yarışma
Karaoke

Parti süresinin sınırı var mı?

Evet
Hayır

Özel menü seçenekleri var mı?

Evet
Hayır

Parti Türü

Doğum Günü
Baby Shower
Diş Buğdayı
Bebek Mevlüdü

Hakkında

Karemel Lab Bakery Cafe, Etiler semtinde 2013 yılından bu yana hizmet veren butik bir işletme. En kaliteli malzemelerle hazırlanan özel lezzetleri ve şirin mekânı ile müşterilerine özenle hizmet vermeye devam ediyor. Burası, hem içeceğinize eşlik edecek günlük hazırlanmış taze fırın lezzetleriyle hem de özel günlerinizi kutlayabileceğiniz hoş ortamı ile içinizde sıcacık duygular uyandıran bir ortam sunuyor. Özel günleriniz için kişiye özel tasarlanan pasta veya diğer butik ürünlerle davetlerinizi bir bütün olarak unutulmaz kılıyor.

Karemel Lab Bakery Cafe’de, bebeğiniz için planladığınız elli kişiyi aşmayan kutlamalarınız için ideal bir ortam bulunuyor. Mekânın lezzetli ve taze açık büfe sunumlarından oluşan ikramlıkları eşliğinde bebeğinizin diş buğdayı veya bir yaş doğum günü gibi özel kutlamalarını gerçekleştirebilirsiniz. Bir yaş doğum günü pastasını da Karemel Fırın’dan çıkacak ve özenle süslenmiş, bebeğinize özel bir tasarımla tercih edebilirsiniz. Burada bulunan camekânlı kış bahçesi bölümü ve içeride bulunan büyük bir L koltuklu bölüm gibi farklı oturma alanları bulunuyor. Çocuklu aileler için fazlasıyla rahat bir alan. Tüm parti ve davetlerinizde çocukların etkinlik yapabileceği bir köşe bulunuyor. Bu köşede talebe göre barkovizyon veya karaoke için yapılabilecek düzenlemeler davetlerinize renk katabilir. Dilerseniz çocuk misafirlerinizi eğlendirmek için işletmeden etkinlik ablası, yüz boyama, palyaço veya animatör gibi ek hizmetler talep edebilirsiniz. Özel bir süsleme talebiniz bulunuyorsa işletme ile önceden görüşerek mekânda yapabileceğiniz süslemeleri önceden konuşmanızı öneririz. Davet veya kutlamalarınız için mekânda geçirebileceğiniz üç saatlik rahat bir zaman dilimi mevcut. Oldukça merkezi bir lokasyonda olmasına rağmen kendine ait bir otoparkı da bulunuyor.

Bebeğinizin ilk doğum gününü unutulmaz kılacak; her detayı ile tüm sevdiklerinizi mutlulukla ağırlayabileceğiniz bir ortam hayaliniz varsa mekânınız Karemel Lab Bakery Cafe… Diş buğdayı ve bir yaş doğum günü gibi özel etkinliklerinizle ilgili talep ve sorularınızı formu doldurarak işletme yetkilisine iletebilirsiniz.

İletişim

Zeytinoğlu Caddesi Selçuklar Sokak No: 13/A Etiler İstanbul