Bebek alışveriş rehberi

Bebeğinin En Eğlenceli İlk Oyuncağı: Ev Tipi Ana Kucağı!

Bebeğinin En Eğlenceli İlk Oyuncağı: Ev Tipi Ana Kucağı!

Tahmin ediyoruz ki ev tipi ana kucağı, bebek alışveriş listenin en başlarında yer almıyor. “Acaba işe yarayacak mı? Çok da büyük görünüyor, nereye sığdırırım ki?” gibi sorular kafanı kurcalıyor olabilir. Bize güven ve işine çok yarayacak bu ürünü alışveriş listene muhakkak ekle.

Anneysen Alışverişte: Ünlü Bebek Giyim Markalarını Senin İçin Gezdik!

Anneysen Alışverişte: Ünlü Bebek Giyim Markalarını Senin İçin Gezdik!

Bebeğine seçeceğin kıyafetler konusundaki hassasiyetini biliyoruz. Satın almadan önce her ürünün kumaşı, çeşitleri, fiyatı hakkında bilgi sahibi olmak istemen de çok doğal.

Bu yüzden kendimizi bir AVM'ye attık ve senin için ünlü markaların bebek giyim koleksiyonlarında ne var, hangi ürünler popüler, hangi fiyata nasıl bir ürün bulabilirsin, hangi ürünü nasıl seçmelisin gibi ve buna benzer daha birçok soruyu yanıtlayacak bir gezi yaptık.

Aralarda küçük kombin önerilerimiz de var! Biz gezip öğrenirken çok keyif aldık, sen de gözlemlerimizden faydalanmak ister misin?

Uyuyup da Büyümeden Önce: Beşik Nasıl Seçilir?

Uyuyup da Büyümeden Önce: Beşik Nasıl Seçilir?

Bebeğin için en uygun beşiği seçmek şüphesiz ki kolay değil. Göz önünde bulundurman gereken pek çok faktör var. Uyku yüzeyinden nefes alabilme özelliğine, kullanım kolaylığından sağlık ölçütlerine beşik seçiminde neler önemlidir? Kafandaki tüm sorulara cevap bulabileceğin beşik seçme rehberimizle karşındayız!

Elektrikli mi Manuel mi: Süt Sağma Makinesi Nasıl Seçilir?

Elektrikli mi Manuel mi: Süt Sağma Makinesi Nasıl Seçilir?

Hayatın en büyük mucizesinin doğum olduğu konusunda hemfikiriz değil mi? Heyecanlı bir şekilde bebeğini bekliyorsan bu mucizeyi yaşamana az kaldı. Eğer bebeğini kucağına aldıysan bir diğer mucizeye tanıklık edeceksin demektir. Evet, anne sütü de bir annenin bebeğini kendi sütü ile beslemesi de bir mucize aslında!

Bebeğini sorunsuz bir şekilde emziriyor olsan da, bazı emzirme problemleri yaşıyor olsan da doğum sonrasındaki en yakın arkadaşın şüphesiz ki iyi bir süt pompası olacak!

Biz de bu yüzden piyasadaki farklı özelliklerdeki birçok göğüs pompasını inceledik, değerlendirdik ve sana en uygun olanını seçmen konusunda aşağıdaki rehberi hazırladık.

Parazit Çık Aradan: Bebek Telsizi Nasıl Seçilir?

Parazit Çık Aradan: Bebek Telsizi Nasıl Seçilir?

Son yıllarda bebek alışveriş listesine eklenen en önemli eşyalardan biri de bebek telsizi. Eskiden listelerin ilk sıralarında görmediğimiz bu ihtiyaç, yoğun hayat şartları nedeniyle artık tüm annelerin neredeyse olmazsa olmazı.

Özellikle ilk kez anne baba olacak kişiler bebek telsizinde neye dikkat edilmesi gerektiğini, hangi özelliklerin çok önemli olduğunu merak ediyorlar. İşte tam da bu yüzden, bebek telsizi seçiminde nelere dikkat etmen gerektiğini listeledik.

Ne Kullanıyor Bu Anneler: En Çok Tercih Edilen 8 Ana Kucağı

Ne Kullanıyor Bu Anneler: En Çok Tercih Edilen 8 Ana Kucağı

Bebek alıveriş listesinin en önemli parçası olan ana kucağının, sadece bir taşıma koltuğu değil aynı zamanda bebeğinin ilk oto güvenlik koltuğu olacağını unutma. Hatta çoğu zaman travel sistem bebek arabasının ilk oturma koltuğu, zaman zaman da bir portbebe olabileceğini. Kısacası ana kucağı denen şey çok mu çok kullanışlı!

Ana kucağına karar verirken nelere dikkat etmen gerektiğini En İyi Ana Kucağı Nasıl Seçilir? yazımızda detaylıca anlattık. Bu yazımızda da doğumdan itibaren en önemli yardımcılarından biri olacak ana kucağı seçimini kolaylaştırmak için en çok tercih edilen markaları ve ana kucağı modellerini senin için sıraladık…