Markaların Öne Çıkan Bebek Uyku Tulumu Modelleri

Hem annelerin hem de bebeklerin en sevdiği bebek kıyafetlerinden birisi bebek uyku tulumları! Bu kadar sevilmesinin nedeni de sağladıkları rahatlık ve kolaylık!

Sen de bebeğin için bir uyku tulumu arayışındaysan bu yazıya göz atmalısın, çünkü en sevdiğin bebek giyim markalarından derlediğimiz en güzel uyku tulumu modellerini fiyatları ile bir araya getirdik.

1- ebebek bebek uyku tulumu

Annelerin göz bebeği markalardan birisi olan ebebek, bebek uyku tulumlarıyla da dikkat çekiyor. Hem kış ayları hem de yaz ayları için edinebileceğin uyku tulumlarından senin için 4 modeli seçtik, fiyatlarını da ekledik.

Marka Fiyat
ebebek uyku tulumu 49,90 TL
ebebek uyku tulumu 24,90 TL

Marka Fiyat
ebebek uyku tulumu 14,97 TL
ebebek uyku tulumu 27,45 TL

Senin için mağazaları gezdik, bu tulumları seçtik: Anneysen Alışverişte: Ünlü Markaların Farklı Modellerdeki 15 Bebek Tulumu Mercek Altında!

2- İdil Baby uyku tulumu

İdil Baby markası, bebek giyim markaları içerisinde en çok ürün çeşitliliğine sahip olan markalardan. Bebek uyku tulumları da görülmeye değer! Özellikle kış aylarında bebeğine maksimum sıcaklığı sağlayarak, huzurla uyumasını sağlayacak İdil Baby'nin bu dolgulu uyku tulumlarına bayılacaksın! Ancak belirtmekte fayda var! İdil Baby'nin bu dolgulu kışlık bebek tulumları diğer markalara göre biraz daha pahalı. Ancak anneler, sağladığı sıcaklık ve rahatlığın fiyatına değer olduğunu düşünüyor.

Marka Fiyat
İdil Baby uyku tulumu 89,90 TL
İdil Baby uyku tulumu 89,90 TL

Markalar takibimizde: En Trend 10 Bebek Nevresim Takımı

3- Koton bebek uyku tulumu

Koton markasının gün geçtikçe ilerleme kaydeden bebek giyim koleksiyonundaki bebek uyku tulumu modellerini görmelisin. İdil Baby markasında olduğu gibi Koton'da da dolgulu kışlık bebek tulumları var ve bu tulumlar annelerin favorilerinden! Koton'un dolgulu bebek tulumu İdil Baby markasına göre çok daha uygun fiyatta!

Marka Fiyat
Koton dolgulu bebek uyku tulumu 34,99 TL
Koton bebek uyku tulumu 24,99 TL

Buna da bakmalısın: Bebeğin İçin 11 Sevimli Uyku Arkadaşı

4- Carter's bebek uyku tulumu

Carter's markası kaliteli ürünleri ile bebek giyimin en sevilen markalarından. Bizim bu yazıdaki ilgi alanımız olan bebek uyku tulumlarının da çok orjinal modelleri var. Hem yalnızca uyku için hem de uyku ve oyun zamanı için birlikte kullanılabilen tulumlar üreten Carter's markasının uyku tulumu modellerinin herhangi bir benzerini başka markalarda görmek zor!

Marka Fiyat
Carter's bebek uyku tulumu 44,99 TL
Carter's bebek uyku tulumu 44,99 TL

Carter's markasının bir de "uyu-oyna" temasıyla ürettiği tulumlar var. Bu tulumlarla bebeğin hem uykusunu rahat çeker hem de oyununu rahat rahat oynar.

Marka Fiyat
Carter's bebek uyu-oyna tulumu 79,99 TL
Carter's bebek uyu-oyna tulumu 79,99 TL

Bahsi geçmişken Eğlenerek Büyüsün: Okul Öncesi Eğitici Oyunlar yazısında, çocuğunu eğlendirmek için ihtiyacın olan faaliyetleri bulabilirsin.

5- H&M bebek uyku tulumu

H&M markası daha çok penye ve jarse bebek uyku tulumlarıyla ön planda. Seçtiğimiz H&M uyku tulumu modelleri, ebebek markasının penye uyku tulumlarıyla benzer özellikleri taşıyor. Fiyat olarak değerlendirecek olursak ebebek, H&M'e göre biraz daha uygun. H&M'den seçtiğimiz tüm uyku tulumu modelleri ise aynı fiyatta.

Marka Fiyat
H&M bebek uyku tulumu 59,99 TL
H&M bebek uyku tulumu 59,99 TL

Marka Fiyat
H&M bebek uyku tulumu 59,99 TL
H&M bebek uyku tulumu 59,99 TL

Marka, model ve fiyat incelemesiyle senin için seçtik: 22 Bebek Uyku Seti

6- LCW uyku tulumu

Bebek giyimin en gözde markalarından LCW'nin bebek uyku tulumları da, her kategoride olduğu gibi burada da çeşitliliği ile ön planda. LCW markasından derlediğimiz uyku tulumu modellerinin çoğu patikli olmasıyla ön plana çıkıyor. Patikli uyku tulumları ile ekstra bir çorap giydirme gerekliliği de ortadan kalkıyor. Ayrıca önden full çıtçıtlı modelleriyle de kolaylık sağlıyor. Organik kumaştan üretilen tulum seçenekleri de var. LCW'den senin için seçtiğimiz uyku tulumları ve fiyatları aşağıda!

Marka Fiyat
LCW çıtçıtlı bebek uyku tulumu 39,95 TL
LCW organik bebek uyku tulumu 19,95 TL

Marka Fiyat
LCW patikli bebek uyku tulumu 29,95 TL
LCW patikli bebek uyku tulumu 35,95 TL

Patik mi arıyorsun: Rahat ve Neşeli Tasarımlarıyla Dikkatimizi Çeken Bebek Patikleri

7- Mothercare uyku tulumu

Mothercare uyku tulumu modelleri farklı desenleri ve patikli modelleriyle dikkat çekiyor. LCW markasından derlediğimiz patikli bebek uyku tulumları ile benzerlik taşısa da, fiyat açısından değerlendirildiğinde Mothercare biraz daha yüksek fiyatlarıyla karşımıza çıkıyor. Ancak seçim senin, aralarındaki farkı deneyerek görebilirsin.

Marka Fiyat
Mothercare patikli bebek uyku tulumu 127,50 TL
Mothercare patikli bebek uyku tulumu 127,50 TL

Zıbından Tuluma, Markaların Yenidoğan Bebek Kıyafetlerini Senin İçin İnceledik!

8- Civil bebek uyku tulumu

Civil markasındaki uyku tulumları içerisinden bizin en çok dikkatimizi çeken ürünler kadife bebek uyku tulumları oldu. Yumuşacık ve kalın yapısı ile kışlık bebek tulumu olarak kullanılan bu tulumlar İdil Baby markasının bebek uyku tulumlarıyla benzerlik gösterse de, fiyat olarak biraz daha uygun. Ancak İdil Baby tulumlarından biraz daha ince! Çok kalın bir tuluma ihtiyacın yoksa Civil'in tulumları işini görecek.

Marka Fiyat
Civil bebek uyku tulumu 67,90 TL
Civil bebek uyku tulumu 31,90 TL

Civil'den seçtiğimiz ürünlerle yaptığımız kombinler ve fiyatları bu yazıda: Civil Bebek Giyim’den En Beğendiğimiz 17 Kombin