Pozitif Telkin Nedir?

Huzurlu bir hamilelik ve rahat bir doğum yapmak için bebeğine verebileceğin olumlu telkinlerin neler olduğunu merak ediyor musun?

Huzurlu bir hamilelik ve rahat bir doğum yapmak için bebeğine verebileceğin olumlu telkinlerin neler olduğunu Kuantum Koçu ve İsim Analisti Nilda Ferhan Efeçınar'a sorduk.

Anne ve bebeğe hazırladığınız pozitif telkin cd'si içerisinde neler bulunyor?

Cd'lerin içine annenin rahat bir hamilelik geçirmesi, sakin, huzurlu olması, iyi bir doğum ve lohusalık geçirmesi için olumlalamar ve frekanslar yüklüyorum. Anne karnındaki bebek 120. gününde dışarıdaki frekansları alıyor ve bilinçaltı oluşmaya başlıyor. Bu yüzden benim yazmış olduğum metinleri 120. günü geçmiş annelere kendi sesleriyle okutuyorum. Yine aynı cd'nin altına hem frekansları hem de annenin sesini koyuyorum. Dolayısıyla anne o cd'yi dinlerken hem bebek kendisi için alacağını alıyor hem de anne çok daha rahat bir hamilelik geçiriryor.

Bebek için "Çok sağlıklı ve huzurlu bir bebeksin, sevilerek ve istenerek bu dünyaya geliyorsun, hayat senin için çok güzel oluyor, annen ve baban seni çok seviyor" gibi, anne için de " Çok rahat bir doğum yapıyorsun, huzurlu bir lohusalık geçiriyorsun, sen de bebeğin de güzel uyuyor, sütün bol." gibi frekansları yüklüyoruz. Dolayısıyla bir cd'de hem anne hem de bebek, doğuma ve doğum sonrası sürece kendini hazırlamış oluyor.