kızım beni sevmiyor mu?

1 yaşında bir kızım var. Tam 12,5 aylık. Beni sevmediğini düşünüyorum. Bana çok düşkün değil. Babaannesi ve halası birlikte bakıyorlar. Sanki onlara daha çok düşkün gibi. Onları görünce beni unutuyor.

Haftasonu başbaşa kaldığımız zaman herşey çok güzel ama haftaiçi onlar gelince beni unutuyor ya da ben vesvese yapıyorum (birçok kişiye göre eşim, annem ve babam dahil).

Hala her öğlen işyerinden eve emzirmek için gidiyorum. Sabah, öğlen, akşam ve gece emziriyorum. Evden sabah çıkarken arkamdan ağlamıyor. Beni el sallayarak uğurluyor. Ağlamaması aslında daha iyi ama anne olarak ister istemez sorguluyorum ve çok tedirginim. bazen kendime kızıyorum böyle şeyleri düşündüğüm için.

Ben varken babasına hiç gitmiyor. Bu durum da üzüyor beni. Çok ilgili bir eşim var. Kızımın herşeyiyle ilgilenir ama babasına düşkün değil. Amcasının kucağından ya da halasının kucağından babasına gitmek istemiyor. Normal bir durum mu? Benim kucağımdan da babasının kucağına gitmiyor ama bu biraz daha normal geliyor.

Bu aylarda olur mu böyle şeyler? Çok endişeleniyorum. Çok aktif ve sosyal bir çocuk. Bu durumları yaşayanlar oldu mu aranızda? Teşekkürler

Bu soruya cevap verir misin?
Anneler deneyimlerinden faydalanmak istiyor!
CEVAP YAZ