Uzman Psikolog Yegan Özcan

Uzman Psikolog Yegan Özcan

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Hakkında

Uzman Psikolog Yegan Sasık Özcan, Üsküdar’da, hem bireylere yönelik hem de kurumlara yönelik danışmanlık hizmeti sağlıyor. Danışan mahremiyetine önem veren, bilimsel verilere dayanan yöntemler ile ve psikoloji bilimi perspektifinden ayrılmadan danışmanlık sağladığı kişilerin ve kurumların ihtiyaçlarını temel alan bir yaklaşım ile mesleğini sürdürüyor.

Bireysel psikolojik danışmanlık kapsamında çocuklarla, anne ve babalarla, yetişkin bireylerle, çiftlerle ve ailelerle çalışıyor. Kurumsal danışmanlık kapsamında ise eğitim kurumlarına sistem kurma, eğitim içeriği oluşturma, okullarda öğrenci tanıma ve değerlendirme sistemleri konusunda, rehberlik servisi, kurumsal dinamiklere uygun araçlarla danışmanlık sağlıyor. Kendisi çocukları ve aileyi ilgilendiren sosyal sorumluluk projelerinde yer alıyor ve çeşitli projeler yürütüyor. Dijital platformları ve paylaşım yapabildiği alanları toplumu bilgilendirmek konusunda kullanmayı tercih ediyor.

Çocuklarla ilgili danışmanlık hizmetinde ilk görüşmeyi çocuk olmadan ebeveyn görüşmesi şeklinde gerçekleştiriyor. Çocuk hakkında detaylı bilgi ve aile sistemine yönelik fikir edindikten sonra çocuk görüşmelerine başlıyor. Çocuk terapilerinde on yaşına kadarki süre zarfında oyun terapisi tekniklerinden faydalanıyor. Ergen ve gençlere yönelik terapi hizmetlerinde ise bilişsel davranışçı terapi uygulamalarından yararlanıyor.

İletişim

Üsküdar İstanbul