Prof. Dr. Tamer Erel Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Prof. Dr. Tamer Erel Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Hakkında

Prof. Dr. Tamer Erel, Nişantaşı’nda yer alan muayenehanesinde hizmet veren bir kadın doğum profesörü. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden 1984 yılında mezun oldu. Aynı üniversitede 1991 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı ünvanını aldı. Londra The Royal Hospital of St. Bartholomew’da tüp bebek ve laparoskopik cerrahi eğitimini tamamlayarak 1996 yılında Doçent; 2002 yılında profesör oldu. Amerikan Yale Üniversitesi’nde tüp bebek ve laparoskopik cerrahi eğitimini tamamladı. Kendisi İstanbul Üniversitesinde öğretim görevlisi olarak görev yaparken meslek hayatı süresince yüzlerce makale, kitap bölümleri, ulusal ve uluslararası kongrelerde bildiri ve konuşmalara imza attı.

Prof. Dr. Tamer Erel kısırlık, üreme teknikleri, genital lazer tedavileri, istemsiz idrar kaçırma ve genital organ sarkması, menopoz, hormon tedavileri, cinsel yolla bulaşan enfeksiyonlar, polikistik over sendromu, cinsel fonksiyon bozuklukları, kanser taraması ve önlenmesi konularıyla ilgileniyor. Hekim dünya çapında ve Türkiye’de faaliyeti bulunan ondan fazla derneğin aktif üyeliğini yapıyor. Avrupa Menopoz Osteoporoz Derneği yönetim kurulu üyeliğini yapıyor. Hekimden gebelik takibi ve kadın sağlığı konularında destek alabilirsiniz. Gebelik takibi ve doğumu güvenli bir şekilde gerçekleştirmek bilgi ve tecrübe gerektiriyor. Hem annenin sağlığını korumak hem de bebeğe bağlı hastalıkların zamanında teşhis ve tedavi edilmesi riskli gebeliklerin yakından takibi ile mümkün olacaktır.

Sağlıklı bir gebelik süreci ve takip için Prof. Dr. Tamer Erel’ den destek alabilirsiniz. Valikonağı Caddesinde yer alan muayenehanesinden randevu almak için iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Valikonağı Caddesi No:93/4 Nişantaşı İstanbul