Op. Dr. Mehmet Öztürk Karabey Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Op. Dr. Mehmet Öztürk Karabey Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
  • https://i.anneysen.com/gallery/5171/1576151002.jpg

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Hakkında

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Mehmet Öztürk Karabey, Kadıköy Anka Sağlık Merkezinde hastalarını kabul ediyor. İstanbul Koşuyolu kadın doğum uzmanı arayışınızda deneyimli ve alanında uzman bir hekime danışmak isterseniz Dr. Öztürk Karabey’i tercih edebilirsiniz.

Mehmet Öztürk Karabey, İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum bölümü mezunu. Uzmanlığını, İstanbul Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesinden alan hekim, kariyerine çeşitli özel hastanelerde devam etti. Şu an Koşuyolu semtinde bulunan Özel Anka Sağlık Merkezindeki muayenehanesinde tedavi hizmeti vermeyi sürdürüyor. Kendisinin ilgilendiği ve tedavi hizmet verdiği konu başlıklarından bazıları, polikistik over; yumurtalık kistleri; anorgazmi olarak adlandırılan orgazm olamama durumu; yumurtalık ve vajen kanseri; rahim ağzı kanseri; laparoskopik histerektomi denilen rahmin alınması ameliyatı; kolposkopi; rahim ağzı kanser taraması; genital siğil tedavisi; rahim ağzı yara tedavisi ve koterizasyon; tıpta tüp ligasyonu olarak adlandırılan tüp kanallarını bağlama işleminin laparoskopi yardımıyla sağlanması. Halk arasında tüp bağlama olarak bilinen tüp kanallarının bağlaması, yeterince çocuk sahibi olan ve bir daha gebe kalmak istemeyen kadınların yaygın olarak tercih ettiği yöntemlerden biri. Genel anestezi ile yapılan ve cerrahi bir müdahale olan bu işlem sonrasında, bazı geri dönüş seçenekleri bulunsa da, kalıcı olarak düşünülmesi gereken bir kısırlaşma yöntemi. Her cerrahi konuda olduğu gibi bu müdahale ile ilgili de hekimin doğru bilgi vermesi ve sonuçları ile süreç hakkında hastaya tüm detayları iletmesi, doğru yaklaşım olarak kabul ediliyor.

Dr. Mehmet Öztürk Karabey, aynı zamanda gebelik takibi hizmeti de sağlıyor. Gebelik planlama; gebelik öncesi gerekli kontrollerinizin sağlanması; kadın hastalıkları konusunda ihtiyacınız olan bilgiyi edinmek ve durumunuza uygun tedavi yöntemlerinin izlenmesi; sağlıklı bir gebelik takibi için Opr. Dr. Mehmet Öztürk Karabey’den destek alabilirsiniz.

İletişim

Koşuyolu Caddesi No:29 Kadıköy İstanbul