Op. Dr. Egemen Koyuncu Kadın Hastalıkları, Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı

Op. Dr. Egemen Koyuncu Kadın Hastalıkları, Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Hakkında

Dr. Egemen Koyuncu İstanbul Tıp Fakültesinden 1993’de mezun oldu. Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanlığını 1998 yılında İstanbul Tıp Fakültesinden alan Egemen Koyuncu, yirmi yıla yakın süredir aktif bir hekim olarak hizmetlerine devam ediyor.

Op. Dr. Egemen Koyuncu özellikle yüksek riskli gebelik konusundaki tecrübeleri dolayısıyla tercih edilen hekimler arasında yer alıyor. Kendisine normal veya riskli gebelik takibi ve doğum; jinekolojik hastalıklar, tüp bebek, laparoskopik müdahale gerektiren jinekolojik rahatsızlıklar ve histeroskopi konusunda başvurabilirsiniz. Hekimin laparoskopi ve histeroskopi konusunda hem ülkemizde hem de New York ve Strasbourg IRCAD ’da eğitim ve cerrahi program deneyimi bulunuyor. Amerikan Hastanesi IVF Merkezi’nden tüp bebek eğitim sertifikası sahibi olan hekimden, güncel gelişmeler ışığında size uygun tedaviler için doğru bir değerlendirme alabilir, en basit ve doğal uygulamalardan en detaylı tüp bebek uygulamalarına kadar geniş bir spektrumda destek ve yönlendirme alabilirsiniz. Dr. Egemen Koyuncu uyguladığı vajinismus terapileri ile 2 ila 4 hafta içinde çiftlerin normal cinsel yaşamlarına kavuşmalarına yardımcı oluyor. Bu konuda güven veren bir yaklaşımla çiftleri doğru bilgilendiriyor ve deneyimleri ışığında doğru tedaviyi uyguluyor.

Op. Dr. Egemen Koyuncu Kadıköy’deki muayenehanesinde hizmet vermeye devam ediyor. Kadın hastalıkları, doğum veya tüp bebek konularında danışmak istediğiniz konularla ilgili randevu alarak kendisiyle görüşme sağlayabilirsiniz.

İletişim

Bağdat Caddesi Göztepe Mahallesi Camat Apartmanı No:185 Daire:3 Çiftehavuzlar Kadıköy İstanbul