Op. Dr. Ebru Alper Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Op. Dr. Ebru Alper Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Hakkında

Dr. Ebru Alper Nişantaşı Amerikan Hastanesi doktorlarından. Kendisi 1969 İstanbul doğumlu. 1994 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezıun olan ekim, ihtisasını Bakırköy Doğumevi Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim Hastanesinde yaptı.

Op. Dr. Ebru Alper, Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği, European Society of Human Reproduction, Turkish Society of Reproductive Medicine Fetal Medicine Foundation ve Türk- Alman Jinekoloji Derneği üye hekimlerinden. Günümüzde kadın sağlığı ünitesinde görev yapan hekim, 2006 yılında Üremeye Yardımcı Teknikler Eğitimi ile Tüp Bebek Sertifikası aldı. Kendisine gebelik takibi, normal doğum, sezaryen doğum, polikistik over tedavisi, yumurtalık kistleri, tüp bebek tedavisi, menopoz, vajinismus, ağrılı cinsel ilişki, cinsel isteksizlik, genital estetik, jinekolojik lazer tedavileri, idrar kaçırma gibi konularda başvurabilirsiniz.

Meslek hayatında yirmi yılı aşan Op. Dr. Ebru Alper’ in mesleki tecrübesinden faydalanarak doğru bir yönlendirme almak isterseniz çalıştığı kurum üzerinden randevu alabilirsiniz.

İletişim

Güzelbahçe Sokak No: 20 Nişantaşı Şişli İstanbul